درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

اقرارنامه
زمان کنونی: 16-9-1395، 02:17 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: G.Manager
آخرین ارسال: eshragh1362
پاسخ 9
بازدید 5480

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقرارنامه
این مطلب از جای قبلیش پاک شده و دوباره درج شده تا یک یادآوری بشه!

اقرار نامه
دوستان عزيز
لازم است اين مطلب در اختيار شما عزيزان قرار بگيرد تا با ديدي روشن انتخاب كنيد كه به همراهي و همكاري با وب سايت ما ادامه بدهيد يا اينكه عطايمان را به لقايمان ببخشيد!

باستحضار دوستان مي رسانم شخصاً علاقه مند به فيلمنامه نويسي هستم و به این موضوع که با اراده می توان به هر چیزی رسید، اعتقاد راسخ دارم. از سال 88 بصورت شخصی پيگير پروباقرص اين فن شده ام(قبلش هیچی نمی دونستم و اصلاً رشته تحصیلیم این نبوده) و اميدوارم خدا ياري كند تا آن را بيشتر، بهتر و درستر بشناسم. پس هنوز راه زیادی دارم و تا زماني كه بتوانم ادعا كنم فارغ التحصيل اين رشته شده ام(دقت شود فارغ التحصيل نه با تجربه)، سالها بايد صبر كنم و صبر كنم و صبر كنم و البته بنويسم و بنويسم و بنويسم. سخت است!نه؟! بله، كسي فيلمنامه نويس زاده نمي شود و درباره استثناء هم كلامي درميان نيست.
چون اهل شهرستان هم هستم و صد البته امكاناتي در ديار ما شهرستانيها يافت نمي شود( پايتخت كه بحثي جدا دارد)،‌هميشه فكر مي كردم ما افراد با اين خصوصيات چطور مي توانيم خودي نشان بدهيم(براي غرق شدن در اين هنر، نه خود ستايي). تا اينكه ديدم تالاري مجازي فكر خوبي است براي تقسيم اول دوستيها،‌ بعد تجربه ها و اينكه بتوانيم به يكديگر كمكي كرده باشيم و . . .
اينجانب در همين جا اعلام مي نمايم كه نه تنها از بسياري از دوستان در  اين هنر نادانتر هستم كه بسا سوالات و اشاراتي كه از طرف شما براي من و براي وب سايت فرستاده و ارسال مي شود، تا به شما كمكي نمايم، جالبتر اينكه خود در آن ناآگاهترم و پرس و جو و زير وبالاي كتابها و اينترنت را گشتن، بيش از آنكه به شما كمكي نمايد، فهم ناقص من را نسبت به اين هنر، اندكي روشنتر مي نمايد و يا اينكه مطلبي را بصورت مقاله و غيره در وب سايت قرار مي دهيد كه خود انگشت حيرت به دهان مي گيرم كه عجب اين موضوع را من نمي دانستم . . .
باري
هدفم در حال حاضر اين است كه بتوانم افراد مثل خودم را به آينده اميدوار كنم و به آنها نشان دهم كه يك شبه به جايي نخواهند رسيد و البته اثبات كنم كه با صبر و تلاش كافي به همه چيز خواهند رسيد.
اندك رابطه اي با تهيه كنندگان دارم كه اميدوارم(تاكيد مي كنم اميدوارم) به كمك آن، به دوستان عزيزي كه فيلمنامه نويسي را با جديت(باز هم تاكيد مي كنم با جديت) دنبال مي كنند، بتوانم كمكي كوچك نمايم.
اميدوارم

این قسمت را جدیداً اضافه می کنم:

اگر دوستان می آیند و چند صباحی از امکانات تالار استفاده می کنند و بعد می روند، اگر چیزی یاد گرفته باشند که خیلی خوشحالم و اگر نه متاسفم.

حال اگر مرام و مسلك و روش من را مطابق با سليقه خود مي دانيد، ‌بسمه الله و در غيراينصورت آرزوي بخشش از طرف شما را دارم.

اگر حرفي فراموش كرده باشم و بعداً‌ يادم بيايد، اضافه و كم خواهم كرد.
سید مسیح موسوی
09153082024
info@scenario.ir

ضمناً

قرار بر اين بود که براي وب سايت مجوز فعاليت صادر گردد تا تحت نظر دبيرخانه ستاد ساماندهي وب سايتهاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت نماييم.
براي رسيدن به اين مجوز لازم بود تا ابتدا محتوي آن مورد تاييد قرار گيرد که اين کار انجام گرديد و از مديريت کل نظارت و ارزشيابي سينماي حرفه اي مجوز محتوي صادر گرديد.
در ادامه، نامه اين مجوز براي دوستان قرار داده شده است تا ملاحظه فرمايند.
اميد که بتوانيم هرچه بهتر با کمک يکديگر در جهت اعتلاي فن فيلمنامه نويسي قدم برداريم.

به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی دولت‌خواه ، ashkan ، moji.30nama ، ماه نو ، *ستایش ...*
سلام خسته نباشید من با شما موافقم زیرا اعتقاد دارم یک دست صدا نداره . من بر این عقیده هستم که یک گروه بهتر می تواند یک ایده یا طرح را پرورش و به کمال برساند. در دوره کار اموزی فیلم نامه نویسی این نظر را با سایرین در میان گذاشتم همه قبول داشتند اما باور نداشتند که می توانند با کار گروهی پیشرفت کنند. حالا امیدوارم با کمک شما بتوانم در این حرفه فعالیت داشته باشم و ایده هایم را ارائه دهم. من با کمال میل اماده همکاری هستم . به امید موفقیت
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی دولت‌خواه ، G.Manager
سلام خدمت جناب اقای سید مسیح موسوی مسیحا فیلمنامه نویسی ...
عرض ادب و احترام و خسته نباشید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط G.Manager
آگهی
خدا خیرتان دهاد!
همین که واقعیت را می گویید و در عین حال امید و دلگرمی را از آدم هایِ اولِ راه نمی گیرید لطفِ بزرگی ست.
موفق و سلامت باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط moji.30nama ، G.Manager ، کاظم رستمی
ایول دمت گرم اقا دیگه داشتم از فیلم نامه نویسی دست میکشیدم اخه من توی یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان زندگی میکنم و تازه سال سوم تجربی هم هستم و همونطور که گفتی از همه نادان ترم البته همه بهم میگن قدرت تخیل زیادی دارم و توی خانواده و جمع و دوستان معروفم به این که بهم بگن رویایی :| راستش همیشه به نوشتن علاقه داشتم اما همش میخواستم برم پزشکی از وقتی سال دوم دبیرستان رو خوندم فهمیدم به فیلم نامه نویسی علاقه دارم اخه تو کتاب ادبیاتمون درس چهارم فیلم بچه های اسمان نوشته مجید مجیدی رو توضیح داده بود و منم علاقه شدیدی پیدا کردم بهش خب بازم ممنون اقا...
پاسخ
 سپاس شده توسط G.Manager ، *ستایش ...*
امیدوارم بتوانم به دوستان علاقه مند به فیلمنامه نویسی در دورترین نقاط کشور کمک کنم
ارادتمند
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
 سپاس شده توسط *ستایش ...*
آگهی
سلام وقت به خیر من تازه وارد شدم و فعلا نظری ندارم ولی از حجم تلاش و پیگیریتون پیرامون فیلمنامه که فرمودید نهبا رشته تخصصیتون در ارتباطه ونه قبلا زمینه ای داشتید مشخصه که فعل خواستن رو صرف کردید . واقعا خسته نباشید و دستمریزاد . با احترام
پاسخ
 سپاس شده توسط G.Manager
با سلام جناب موسوی
از تلاش های جنابعالی برای فعالیت دوستان فیلمنامه نویس و حتی کسانیکه در ابتدای راه هستند و یافتن استعدادهای این عزیزان خود شخصا از شما تشکر میکنم . من قبل از سال88 توسط ترغیب یکی از اقوام تصمیم گرفتم که با فیلمنامه نویسی آشنا بشم بعد از مطالعه ی فیلمنامه ای که از کتابخانه گرفته بودم احساس کردم از این سبک نوشتن لذت خاصی میبرم بعد شروع کردم به مطالعه  حتی فیلمنامه ای هم نوشتم چون محصل بودم خیلی برای نوشتن وقت نمیگذاشتم در دوران دانشجویی با تالار آشنا شدم و استارت دوباره ای در زندگی ام زده شد تا دوباره در این زمینه قلم به دست بگیرم  فیلمنامه ها و طرح های مختلفی تا به حال نوشتم و به جرات میتونم بگم تالار سهم بزرگی در یادگیری و ایجاد انگیزه در من کرد هر چند تا به حال هیچ کدام از نوشته هایم ساخته نشده و خیلی مایلم که چنین اتفاقی بیفته . 7
ولی به هر حال از شما بابت زحمات بی دریغتون در تالار تشکر میکنم امیدوارم زیر سایه ی مرتضی علی موفق و موید باشید. و ای کاش واقعا راهی برای ما شهرستان نشین ها باز شود . سپاس ...یا حق. 22  22  22  22
بزرگی دنیا به اندازه ی وسعت ديد توست ...
جهان اطرافت همان است تو دنیایت را در نگاهت وسعت ببخش ...
پاسخ
 سپاس شده توسط majid-chesta ، G.Manager ، roz
دلتنگی مرام انسانهای عاقل است
پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :