درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنید    
*تنها ده درصد افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت خود سرمایه گذاری کنند و در نهایت همین ده درصد خواهند بود که در جامعه خود تاثیر گذار می شوند *

گپ و گفتگوی خودمانی کاربران
زمان کنونی: 3-5-1396، 10:05 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mostafa
آخرین ارسال: aseman_1_1
پاسخ 3059
بازدید 83043

امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گپ و گفتگوی خودمانی کاربران
سلام بر دوستان عزیز؛
این سایت علیرغم مزیت های زیادش یه بدی داره و اون هم جوّشه که یه کم خشکه و اگه صحبتی میشه خیلی تخصصیه و برا همین خیلی از دوستانی که کمتر اطلاعات سینمایی دارن به خودشون اجازه صحبت و نظر نمی دن!!! در حالیکه هر روز خیلی از دوستان سر می زنن اما چیزی نوشته نمیشه، الان فکر می کنم فقط یک تاپیک فعال داریم که فیلم نامه قرار میدیم و اون هم که فقط باید با دست پر بری توش :دی
گفتم اینجا یه جای خودمونی تر و راحت تری باشه برای بچه ها که بتونن بدون دغدغه سوالاشون رو بپرسن، یا حتی در مورد مسائل مختلف صحبت کنن و اگه گهگاهی دو خط شعری، نوشته ای، داستانی، چیزی از خودشون دارن اینجا بذارن و اصلا اشکال نداره که کیلو کیلو غلط املایی داشته باشن... {ادمین چشم غره می رود74} ... 76 نه این آخری شوخی بود ...
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
 سپاس شده توسط sarouye ، sahar.s ، roz ، Tra Vis ، rahim61 ، ashkan ، شعری ، meisam17 ، علی اکبر رنجبر ، mojaver ، aseman_1_1 ، آریایی
وقت بخیر
با تشکر فراوان از Mostafa

نقل قول: خیلی از دوستانی که کمتر اطلاعات سینمایی دارن به خودشون اجازه صحبت و نظر نمی دن!!!
اگه کسی فکر می کنه اطلاعات سینمایی و علی الخصوص فیلمنامه نویسی زیاد داره، لطفاً مارو بی نصیب نکنه چون من که به شخصه هنوز اول کارمه . . .

نقل قول: در حالیکه هر روز خیلی از دوستان سر می زنن اما چیزی نوشته نمیشه
باور کنید یکی از هدفهای اصلی این وب سایت تشویق دوستان برای نوشتنه، البته به شخصه ترجیح می دهم بیشتر همان صفحات فیلمنامه نویسی پر شود و دوستان فیلمنامه بنویسند حالا اگر در کنارش خبری و یا مقاله ای بود دستشون درد نکنه و اگر نمی نویسند اشتباه می کنند و یا علاقه ای ندارند

نقل قول: یه جای خودمونی تر و راحت تری باشه برای بچه ها که بتونن بدون دغدغه سوالاشون رو بپرسن
برای سوالات دوستان در خصوص فیلمنامه نویسی انجمن مربوط و بخش مشاوره هست که همه می توانند با خیال راحت(این که می گم راحت یعنی واقعاً راحت مثلا دوتا پاشون رو روی مبل بذارن و) سوالاتشون رو مطرح کنند و این وب سایت هم در حد مقدوراتش امیدوارم بتونه یه سر نخ اولیه برای جوابش بده تا اصل جواب برای پرسشگران راحتتر پیدا بشه(والا اصلا ادعایی برای پاسخ به همه پرسشها و بصورت کامل نداریم)
اگه سوال دیگه ای به غیر از فیلمنامه نویسی دارید باور کنید اینجاموندن وقت هدر دادنه، خیلی وب سایتها و انجمنهای تخصصی دیگه وجود داره که اون سوالات داخلش جواب داده شده است، باز هم به نظر شخصی من کار اشتباهی است در ثانی اجازه بدید این وب سایت روی فیلمنامه نویسی تمرکز کنه
نقل قول: حتی در مورد مسائل مختلف صحبت کنن
با کمال احترام از تمامی بزرگواران، خواهشمندم اصلاً حرفشو نزنید. چاق سلامتی، جک، لطیفه، خبر اقتصادی، سیاسی، نظامی . . .، صحبت درباره منظومه شمسی، قویترین مورچگان جهان، سنگینترین پفکهای جهان، سبکترین فیلهای جهان و خلاصه هر نظری و صحبتی با عرض پوزش ممنوع است. اصلاً فکر کنید اینجا محلی است(نمی گم کلاس چون عمراً ادعای بزرگی است) برای تبادل نظر در خصوص فیلمنامه نویسی. بیاید تازمانی که در اینجا هستیم صحبتهامون همین باشه. درسته ممکنه خسته کننده بشه خیلی خوب میدونید که میشه از اون خارج شد و برای مثلاً سرگرمی به جاهای دیگه هم سرزد مثل خود من. یا شاید می خواید با دوستانی که در اینجا پیدا کردید رابطه داشته باشید، خوب خدا پدر و مادر مخترع ایمیل(!!!) رو بیامرزه

اما از طرفی دو خط شعر و داستان و . . . هیچ اشکالی نداره در انجمن مسایل متفرقه مطرح بشه و البته چه خوب که باهدف قلقلک کردن قوه تخیل رفقا برای نوشتن سناریویی جدید باشه

و سلامتی دیگه و اینا دیگه . . . همین دیگه . . . چیه انتظار دارید بازم بنویسم؟

با قدرت و صلابت و موفق باشید75
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
 سپاس شده توسط dara ، mehrbod ، sarouye ، نوید ربیعی ، moji.30nama
شصت!
یه روزم جنگ بود ویرونه ویرون
یه روزم اشک بود تو کوچه حیرون

یه وقتی بی هدف تو کله هفته م
من اون نوزاد تو سالای شصتم

همیشه گریه بود تویه نگامون
همش خواهش همش بغضه باهامون

یه نسل خشک یه نسل بی ستاره
یه نسلی که به جز حسرت نداره

اینم واسه شروع اینجا
یه قسمت از ترانه شصت که دیشب گفتم!
البته درد و دلای یکی از دوستان بود که جرقه شد تو ذهنم و این شد

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
آگهی
سلام،خیلی خوشحالم که انجمنی تخصصی برای فیلمنامه نویسان وجود داره،مطمئنم جزو اعضای فعال خواهم شد چون من عاشق فیلمنامه نویسی هستم، یه سوال دارم، من هنرجوی انجمن سینمای جوان هستم و دارم ترم آخرم رو میگذرونم و گرایشم هم خود به خود رفته سمت نویسندگی.انجمن مثل اینکه رو من داره حساب میکنه چون منو به همه ی کارگاه های فیلمنامه نویسی که برگزار شده فرستادن، دفعه ی قبل هم از مسئولمون خواستم بپرسم که جشنواره ی مذهبی در حال برگزاری هست یا نه چون یه ایده دارم مذهبی که به نظر خودم خوبه،گفت در چه موضوعیه گفتم نماز،گفت بیار اگه خوب باشه ازت میگیریم،من طرحو نوشتم دادم بهشون خوندن و ظاهرا خیلی خوششون اومده،بهم گفتن فیلمنامشو بنویس و بیار...حالا من فیلمنامه رو هم نوشتم و میخوام ببرم بدم بهشون،منتها این اولین باره که قراره فیلمنامه ی من فروخته بشه و مهمتر اینکه قراره انجمن تهیه کننده ی من بشه،میخواستم راهنماییم کنید که دستمزد نویسنده ی فیلمنامه ی کوتاه چقدره؟ چون همونطور که گفتم دوست داشتم خودم بسازمش و بفرستمش جشنواره و الان هم انصافا رو فیلمنامش زحمت کشیدم و واقعا دوستش دارم و از کار خودم راضیم،ولی نمیدونم چقدر قراره بهم دستمزد بدن،اگه کمه خوب ندم بهشون و خودم بسازم،اگه خوبه که بفروشم...خلاصه هیچی از دستمزد نمیدونم! میخوام راهنماییم کنین که دستمزد تقریبی سینما جوان به من چقدر میتونه باشه...بازم ممنون.
No One Knows What It`s Like...To Be The Badman...To Be The Sad Man...Behind Blue Eyes
پاسخ
وقت بخیر
شخصاً معتقدم چون اولین کارتون هست، هرچی دادن قبول کنید و بزارید به حساب تجربه اندوزی و نه حرفه ای گری

پاسخ
بله صد البته که بعد تجربه ی این پیشنهاد و اینکه واسه انجمن سینما جوان بنویسم واسم مهم تره ولی کلا این مساله واسم سوال شده و میخوام لطف کنید جواب بدید،میخوام بدونم معمولا دستمزد نویسنده ی فیلمنامه کوتاه چقدره و چجوری دستمزد محاسبه میشه،به ازای هر دقیقه؟هر صفحه؟و ...
یعنی کلا دستمزد چقدره؟و چجوری محاسبه میشه؟ ممنونم از راهنماییتون.
No One Knows What It`s Like...To Be The Badman...To Be The Sad Man...Behind Blue Eyes
پاسخ
آگهی
وقت بخیر
ببینید مسئولین اینجا می دونند؟
اگر جواب رو گفتند بیزحمت به بنده و سایر رفقا هم بگید

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

پاسخ
والله سر زدم به این سایت ولی چیزی دستگیرم نشد،من منظورم این بود که اگه شما یا دوستان فیلمنامه هاشونو به تهیه کنندگان میفروشند منو هم در جریان بزارن در مورد دستمزد،به هر حال ممنونم ازتون.
پاسخ
میگم یه سوالی توی ذهنم به وجود اومد.. من جوون ترین عضو اینجا هستم؟!!!1
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
آگهی
من چند ماهی مونده بیست ساله بشم
پاسخ
خوشا به حالت....
از سایتت خوشم اومد.. به سایت dpfilm.com هم سر بزن..
راستیتش منم توی ذهنم بود چنین تالاری بزنم ولی جمع شدن افراد خیلی زمان میبره.. چون اینجور کاربر ها توی اینترنت کم هستن..
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
آره واقعا طول میکشه تا بتونی عضو جمع کنی تو تالارهای تخصصی،ولی خوب بعد عید میخوام یه تبلیغات تو یه سایت بزرگ بزارم،چون بالاخره تالار یه جایی باید معرفی شه به علاقه مندان دیگه.
پاسخ
آگهی
آره راستی تالارت قسمت بازیگر نداره که... من تا جند ماه دیگه دارم دوربین میخرم.. نیاز به همکار بازیگر دارم.. :ِدی

توی آپارات یه کلیپ دمو مانند از کارامون گذاشتم.. البته خیلی آماتوریه... مال سال 85 هستش...

تا سال 89 چند تا کار کوتاه ساختیم ولی بچه ها راضی نبودن کلیپ ها توی اینترنت پخش بشن..

پاسخ
(11-1-1391، 09:21 عصر)nima_sadat نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میگم یه سوالی توی ذهنم به وجود اومد.. من جوون ترین عضو اینجا هستم؟!!!1

نه نيما جان
فکر کنم من جوون ترينم
پاسخ
(12-1-1391، 03:58 صبح)hamidreza نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*نه نيما جان
فکر کنم من جوون ترينم

دادا یه آواتار انداختی هر کی ندونه فکر می کنه راحت 40 - 50 رو داری!!! 79
ولی آفرین! من فکر نمی کردم تا 18 ساله هم داشته باشیم... پایین تر نبود؟

برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
آگهی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  * ^تصویر واقعی کاربران سایت^ * shawshank 31 3,854 11-9-1393، 07:22 عصر
آخرین ارسال: M.Djawadi
  شکار جملات زیبای کاربران. nima_sadat 7 1,973 14-3-1393، 11:21 صبح
آخرین ارسال: meccp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان