درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

معرفی سایت فیلمسازی
زمان کنونی: 18-9-1395، 03:47 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: apicks
آخرین ارسال: moj bara
پاسخ 10
بازدید 2896

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت فیلمسازی
سایت فیلمسازی سایتی است برای شناختن فیلمنامه نویسان , کارگردان ها ,بازیگران ,تصویر برداران , نور پردازان,تدوینگران صدا , صدابرداران,طراحان صحنه ,کارگردانان هنری , طراحان لباس ,آهنگسازان فیلم و طراحان جلوه ویژه و سینماتوگرافر ها به هم برای ساختن فیلم.
اگر تمایل دارید می تونید به فروم سایت فیلمسازی بپیوندید
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

چه جوری فیلمنامه خودمون رو بفروشیم؟

جواب: شما به سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* میرید و در قسمت "فروم" عضو میشید.

بعد به قسمت معرفی فیلنامه های فروم رفته و در مورد فیلمنامه ی خودتون توضیحی درحدود 3 تا 5 خط میدید و منتظر میشید تا کارگردان های مستقل , فیلمنامه های شما رو بخونن و از طریق پیغام خصوصی در همون سایت با شما ارتباط برقرار کنن.

چه جوری و از کجا فیلمنامه ایرانی بخرم؟

چه جوری و از کجا فیلمنامه نویسان رو پیدا کنم؟

جواب: شما به سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* میرید و در قسمت "فروم" عضو میشید.

بعد به قسمت معرفی کارگردانان رفته و خودتون رو معرفی میکنید.

بعد از اون به قسمت معرفی فیلمنامه ها میرید و توضیحات 3 الی 5 خطی که فیلمنامه نویسان در مورد فیلمنامه ی خودشون نوشتن رو میخونید و از هر فیلمنامه ای که خوشتون اومد به اون فیلمنامه نویس پیغام خصوصی میدید و با اون راجع به قیمت و چگونگی خرید باهاش صحبت می کنید.
پاسخ
وقت بخیر
دوستان عزیز
حتماً اگر دیدید مکانی دیگر بهتر می تواند به فیلمنامه نویسی شما کمک نماید، لحظه ای دریغ نکنید . . .
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
(29-7-1390، 12:35 عصر)Admin نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*وقت بخیر
دوستان عزیز
حتماً اگر دیدید مکانی دیگر بهتر می تواند به فیلمنامه نویسی شما کمک نماید، لحظه ای دریغ نکنید . . .

سلام به ادمین محترم
این بزرگی شما رو نشون میده
ولی این سایت رقیب سایت شما نیست
سایت شما به صورت حرفه ای به فیلمنامه نویسی می پردازه.
ولی هدف این سایت جمع کردن همه ی گروه ها برای فیلمسازیه
یه مشکل بزرگی که کارگردان ها دارن پیدا کردن تدوینگر , بازیگر , نورپرداز و ... است.
سایت فیلمسازی می خواد این مشکل رو حل کنه و هدف اصلیش همینه.
دوستان می تونن فیلمنامه های خودشون رو در اونجا بزارن تا کارگردان ها هم بتونن برای خرید اقدام کنن.
و مباحث حرفه ای فیلمنامه نویسی رو در همینجا دنبال کنن.
ایده ی سایت فیلمسازی از سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* هست که بسط داده شده که شاید بتونه مشکل فیلمسازان مستقل رو حل کنه.
البته اگه فیلمسازی باقی مونده باشه.
با تشکر از مدیریت محترم.
پاسخ
آگهی
باسلام خدمت دوست گرامی
من هرچه تلاش می کنم نمی تونم ثبت نام کنم و هرچه رمز ورود میزنم می نویسد رمزورود یکسان نیست
چرا؟؟؟!!!
پاسخ
آقاي سعيد من در مورد ثبت نام در اين سايت اطلاعاتي ندارم ولي فرقي نداره هر سايتي بخواهيد ثبت نام كنيد رمز عبور بايد انتخاب كنيد از شما ميخواد يكبار

ديگه رمز رو وارد كنيد احتمالا بار دوم دقيقا مثل بار اول رمز انتخاب نميكنيد براتون اررو ميده هر دو رمز بايد يكي باشه

موفق باشيد
هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
درود
این امکان را می توانستید در همین انجمن نیز به وجود آورید.اگر تمامی امکانات و موضوعات فیلمنامه و فیلمنامه نویسان در یکجا متمرکز شود به نظرم مفید تر و کارآمد تر خواهد بود.
نوید ربیعی پست الکترونیک:navidrabiee@yahoo.com
پاسخ
آگهی
سلام
ببینید هدف ما جمع آوری همه ی گروه های فیلمسازی هست.
فقط یکی از مشکل های کارگردانان فیلمنامست.
بعد هم دوستان میتونن فیلمنامه هاشون رو برای فروش اونجا بزارن و اینجا مباحث اختصاصی رو دنبال کنن.
قرار نیست سایتی جای سایت دیگه رو بگیره.
پاسخ
باسلام
بنده هرچه تلاش می کنم نمی تونم ثبت نام کنم و هرچه رمز ورود میزنم می نویسد رمزورود یکسان نیست، مثل اینکه اشکال از سایت است لطفا اصلاح فرمایید
پاسخ
مشکلی نداره دوست عزیز
پاسخ
آگهی
سلام خسته نباشید تشکر از سایت خوبتون اینطوری کسانی که در این کار هستند دسترسی راحتتری خواهند داشت برای به سمر رسوندن استعدادهاشون اما اگر می شه در مورد گذاشتن فیلمنامه در بخش مورد نظرش برای فروش ٬ بیشتر توضیح بدید و واضحترش کنید چون من نتونستم اون بخش رو پیدا کنم و در مورد این که گفتید چند سطری از فیلمنامه رو بزاریم توی اون بخش چطور می شه اعتماد کرد که بردارنش و جوابمون رو ندند این برای یک فیلمنامه نویس یک ریسکه بزرگه چون زحمت زیادی می کشه برای نوشتنش و نمی خواد زحماتش به هدر بره امیدوارم در این مورد هم راههایی قرار بدید مثلا می شه فقط یک فیلمنامه رو ببینند وبرای بقیه فیلمنامه ها باهامون قرارداد ببندند امیدوارم رسیدگی کنید با تشکر ....
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی وب سایت G.Manager 13 6,544 1-9-1394، 01:12 صبح
آخرین ارسال: Tra Vis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :