درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

اطلاع رسانی در مورد فیلم های در حال پخش در این لحظه
زمان کنونی: 14-9-1395، 09:30 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nima_sadat
آخرین ارسال: bahrami rad
پاسخ 21
بازدید 3719

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاع رسانی در مورد فیلم های در حال پخش در این لحظه
این تاپیک رو زدم که هروقت که یه فیلم جالب از نظر نویسندگی داشت نشون میداد به همدیگه اطلاع بدیم..

چه شبکه های تلوزیونی ایران و چه شبکه های دیگر

الا تله فیلم "آفساید " از شبکه 20tv

واقعا خیلی داستان و دیالوگاش طبیعیه..

**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
وقت به خیر
فیلمها یا سریالهای صدا وسیما دیگه منو جذب نمی کنه. من خیلی وقته که به ندرت تلویزیون نگاه می کنم. البته بعضی هاشون بد نیستند اما من خیلی دنبالشون نیستم....
آنچه آدم را تشکیل می دهد، نتیجه ی عمل اوست نه حرفهای او...22
پاسخ
(27-10-1390، 04:13 عصر)nima_sadat نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*این تاپیک رو زدم که هروقت که یه فیلم جالب از نظر نویسندگی داشت نشون میداد به همدیگه اطلاع بدیم..

الا تله فیلم "آفساید " از شبکه 20tv

واقعا خیلی داستان و دیالوگاش طبیعیه..

سلام
تا اونجای که من می دونم اگر شبکه بازارم در نظر بگیریم کلا 16 تا کانال داریم
پس 20 چی61

همه چیز آخرش خوب تموم میشه، اگه خوب نشده، هنوز آخرش نشده.
چارلی چاپلین
پاسخ
آگهی
به نظر من اگر قرار باشه دوستان رو مطلع بكنيم بايد چند روز قبل يا حداقل چند ساعت قبل پخش فيلم باشه چون دوستان هميشه آنلاين نيستنكه

هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
الان همه شبکه ها دارن فیلم های مزخرف نشون میدن...:دئ
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
(28-10-1390، 03:38 عصر)Mostafa نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*الان همه شبکه ها دارن فیلم های مزخرف نشون میدن...:دئ
مشكل اينكه همين كساني كه فيلم مزخرف پخش ميكنن كارشناساشون فيلم نامه هاي تازه كار ها رو با ايده هاي ناب رد ميكنن ميگن جذابيت نداره

حالا به نظرشون چه ايده و فيلم نامه اي جذابه خدا ميدونه منكه سه سالي هست فيلم تلوزيوني نگاه نكردم

هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
آگهی
من با نظر رز عزيز موافقم.آخه از فيلمنامه نويسي كه در يك سال چند تا فيلمنامه مينويسه مگه ميشه انتظار بيش از اين رو داشت؟حالا اگه در عوضش اثر چندتا نويسنده تازه نفسو بررسي كنن خواهند ديد كه چه فيلمهايي توليد ميشه،اما كيه كه وقت بزاره و توجه كنه.افسسسسسسسسسسسوس
حتي زمان شكست خوردن هم تسليم نشو71
پاسخ
الان فیلم ترکی ایزل داره پخش می شه فیلم قشنگیه
من شکست نمی خورم. ایمان و دوست داشتن رویین تنم کرده اند.
پاسخ
"قصه داوود و قمری" از شبکه iFilm داره پخش میشه ایده جالبی داره: یه صدابردار باید بتونه تا یه موعد زمانی خاص صدای قمری رو ضبط کنه و ...
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
آگهی
(28-10-1390، 12:02 صبح)ali2 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[quote='nima_sadat' pid='1934' dateline='1326797032']

سلام
تا اونجای که من می دونم اگر شبکه بازارم در نظر بگیریم کلا 16 تا کانال داریم
پس 20 چی61

عزیز منظورم که فقط شبکه های صدا و سیما نیست که..
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
شبکه رسا : جدایی نادر از سیمین
پاسخ
شبکه چهار بانوی خانه خاکستری
ببخشید شبکه خوزستانه :دی
پاسخ
آگهی
شبکه IFILM فیلمی شبیه به فیلمنامه گروه گلدن گلوب
پاسخ
فرشته ای برای می

شبکه چهار
پاسخ
با سلام خدمت هنرمندان گرامی
محمد صادق مقدسی هستم از کارگردانای فیلم کوتاه شیراز
به دنبال فیلم نامه برای ساخت می گردم اگر کسی مایل به همکاری هست لطفا با من در تماس باشد
پیشاپیش از همکاری شما ممنون هستم
پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :