درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

مسابقات Nicholl Fellowships in Screenwriting
زمان کنونی: 14-9-1395، 09:30 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: G.Manager
آخرین ارسال: mehrbod
پاسخ 4
بازدید 1474

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات Nicholl Fellowships in Screenwriting
آكادمي Don and Gee Nicholl Fellowships يك مسابقه فيلمنامه نويسي بسيار معتبر مي باشد كه در سال 1986 براي كشف استعدادهاي جديد فيلمنامه نويسي آغاز بكار نموده و هر ساله خيل عظيمي از فيلمنامه نويسان جوياي نام را به سمت خود هدايت مي نمايد. اين مسابقات در حال حاضر با مديريت آكادمي اسكار برگزار مي شود و فراخوان مسابقات جديد آن در وب سايت زير قابل دريافت مي باشد.
دوستان عزيزي كه مايل به حضور در ميادين بين المللي هستند و فكر مي كنند كه مي توانند در اين خصوص حرفي براي گفتن داشته باشند، با رعايت مواردي كه در مقاله جناب روشنفكر ارايه گرديده است، آثار خود را ارسال نموده و باعث افتخار خود، خانواده، ما و كشورشان شوند.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
ممنون از گوشزد فرصتها...
امیدوارم از این سایت حداقل چند فیلمنامه نویس ( به معنای واقعی ) در بیاد. این آرزو رو برای ادمین عزیز کردم، چون مطمئنم چقدر باعث شادیشون می شه...

من یه ایده دارم که به نظر خودم ایده خوبیه!
اگه خوب و با تحقیق روش کار کنم و صد البته با راهنمایی دوستان می تونم تو این مسابقه شرکت کنم.
نمی گم کارم در سطح هالیووده، اما از کارهای هالیوودی ایده گرفتم. شما هم برام دعا کنید تا موفق بشم.
از همه دوستان بخاطر انگیزه ای که در من ایجاد می کنند متشکرم

22222222222222222222
آنچه آدم را تشکیل می دهد، نتیجه ی عمل اوست نه حرفهای او...22
پاسخ
از هيچ كمكي دريغ نميكنيم مهربد جان.بايد اثر را به زبان انگليسي برگردوني ديگه نه؟
حتي زمان شكست خوردن هم تسليم نشو71
پاسخ
آگهی
بله. درسته کار سختیه، ولی هیچ کار سختی غیر ممکن نیست.
وقتی آرزویی داری تمام کائنات دست به دست هم می دن تا تو به خواستت برسی...
خیلی ازتون متشکرم...
آنچه آدم را تشکیل می دهد، نتیجه ی عمل اوست نه حرفهای او...22
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقات بین المللی فیلمنامه نویسی Scriptapalooza G.Manager 12 5,435 16-7-1392، 07:25 عصر
آخرین ارسال: نیلگون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :