درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *
نظرسنجی: برای دعوت از یک فرد متخصص به تالار و استفاده از نظرات ایشان، ماهانه چقدر حاضرید پرداخت کنید؟
5 هزار تومان
10 هزار تومان
15 هزار تومان
20 هزار تومان
[نمایش نتایج]

پاسخ به انتقادات و پيشنهادات
زمان کنونی: 21-9-1395، 09:42 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: G.Manager
آخرین ارسال: azade
پاسخ 14
بازدید 2713

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به انتقادات و پيشنهادات
وقت بخير
دوستان عزيز
ضمن تشكر فراوان بابت همراهي و صد البته همدلي كه با ما و تالار خودتان داريد، ميخوايم پيشنهادات و نظرات و انتقاداتي را كه در *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مطرح مي كنيد، در اينجا در حد توان و وسعمان پاسخ بديم.
ضمناً‌ اگر نظر جديدي جدا از مباحثي كه در اينجا صحبت مي شود، داشتيد، در همان تاپيك مطرح بفرماييد تا براساس اولويت به آن پاسخ دهيم

يكي از نظراتي كه توسط دوست خوبمان Farzin ارايه شده و البته مورد حمايت  ساير دوستان قرار گرفته است، شفاف سازي نحوه ارتقاء عنوان هاي كاربري مي باشد.
براساس دسته بندي كه تنظيم كرديم:

عضو جديد كسي است كه تنها عضو شده و ارسالي نداشته است
عضو تازه کار كسي است كه شروع به ارسال مطلب كرده و تا ارسال 100امين همين عنوان را دارد
عضو علاقه مند كسي است كه تعداد ارسالهايش بين 100 تا 300 عدد مي باشد
عضو فعال كسي است كه ارسالهايش بين 300 تا 750 ارسال مي باشد
عضو با سابقه كسي است كه تعداد ارسالهايش بين 750 تا 1500 عدد مي باشد
و عضو ارشد بيش از 1500 ارسال خواهد داشت

اما همانطور كه جناب فرزين فرمودند، اين امتيازات لزوماً‌ به معناي بار علمي تخصصي صاحبش نبوده و تنها وفاداري و همراهي ايشان را با اين انجمن نشان مي دهند.
اما
توجه بفرماييد از طرف ديگر همين وفاداري و همراهي اعضاي يك تالار، مهمترين نكته در زنده نگه داشتن آن مجموعه مي باشد.
يك مثال
(با اجازه از دوست خوبمان Roz) فرض كنيد و فرض كنيد كه roz هيچ تخصصي در فيلمنامه نويسي نداشته باشد. آيا همين استمرار و پيگيري و حضورشان در انجمن، خود به مثابه ايجاد حيات و شادابي و فعاليت براي تالار نمي باشد؟
در بدترين حالت،اگر شخصي بخواهد صرفاً‌ با درج مطالب بيهوده به اين رتبه ها دست پيدا نمايد، آيا شما در سلامتش شك نمي كنيد؟ اصلاً‌ اين عناوين را بدست بياورد كه چه بشود؟ مجدد تاكيد مي كنيم كه اين عناوين به دوستاني كه بيشترين همراهي سالم را با ما داشته باشند،‌ بصورت خودكار و از طرف نرم افزار وب سايت اهدا مي گردد.
قطعاً‌ تيم مديريتي كه در آينده بخواهد به كمك ما بيايد با مشورت خود شما و با توجه به گزينه هاي ديگر (كه البته شخصاً‌معتقدم تعداد ارسالها هم مي تواند يكي از عوامل انتخاب باشد) خواهد بود. اين گزينه ها مانند بيشترين سپاس و بيشترين اعتبار خواهد بود كه خود همينها هم بدون حضور مستمر بدست نخواهد آمد.
(نكته مهم در خصوص اعتبار عرض كنم كه شخصاً‌ اعتبار جديد را به دوستان زماني مي دهم كه واقعاً‌مطلب با ارزش، نظر باارزش، كار با ارزش و . . . براي تالار انجام داده باشند و با سپاس واقعاً فرق مي كند . . . اميدوارم شما هم همينطور اعتبار بدهيد)
فرض بفرماييد آقا يا خانم X كه جزو بهترينهاي فيلمنامه نويسي ايران است عضو اين تالار شود و هراز چند گاهي بخواهد مطلبي(اتفاقاً‌خيلي هم با ارزش) درج نمايد.
شخصاً‌ نمي توانم قبول نمايم كه ايشان جزو مديريت تالار باشند و البته قطعاً‌حضور ارزشمند ايشان را طوري ديگر ارج خواهيم نهاد.
نهايتاً‌ فكر مي كنم اگر دوستي بخواهد رتبه اي در اين سايت داشته باشد، حداقل لازم است نشان دهد كه اين تالار برايش ارزشمند است.

ارادتمند شما
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
وقت بخير
مي خوايم درباره نظر komeil مربوط به نقد عملكرد تالار صحبت كنيم

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

ايشون فرمودند يك مسابقه ماهانه برگزار بشه
--اين مسابقه داره برگزار ميشه يعني هر ماهه يك عكس انتخاب مي كنيم و رفقا فيلمنامه مي نويسند و در نهايت يك نفر منتخب از طرف دوستان انتخاب ميشه

فرمودند:"یه نظرسنجی برگزار بشه و افرادی تحت عنوان تیم مدیریت انتخاب بشن"
--دوستان لطف كنند(همه)به غير از نام خودشان،‌نام كاربري سه نفر از دوستاني كه مايل هستند، به عنوان تيم منتخب قرار گيرند را به بنده پ خ نمايند. دوستاني كه بيش از سايرين نامشان اعلام گردد،‌به عنوان تيم منتخب تا پايان شهريور ماه انتخاب خواهند شد(بعد از آن مجدد نظر سنجي خواهد شد) ضمناً‌دوستاني هم كه مايل " نيستند " در اين تيم باشند،‌حتماً‌ در همان پ خ اعلام نمايند
فعلاً و از اين به بعد اين تيم سه نفره هستند كه برنده اين مسابقات را تعيين مي كنند

فرمودند:"واسه مسابقه اسم انتخاب كنيم"
-- شخصاً‌فكر مي كنم همين نامي كه داره خوبه مگه اينكه دوستان نظر ديگه اي داشته باشند

فرمودند:"براي برنده پول وسط بذاريم"
--والله اين موضوع زياد براي تالار مناسب نيست يعني نمي خوايم زياد باب بشه چراكه در موقع دريافت مجوز توصيه كردند دور و بر مسايل مالي نچرخيم(اگه مي گيد پس چرا واسه مسابقه فيلمنامه نويسي اين كار رو مي كنيد، بايد بگم اولاً‌ اون يك اجبار است چون ما يك مركز بي پشنوانه هستيم و خودمون بايد به كمك خودمون پولم جايزمون رو دربياريم ثانياً‌ همين باعث مي شه برنامه هاي پولي سايت زياد بشه و در نتيجه شايد درآينده دردسرساز بشه. بازم اگر پيشنهادي داريد گوش مي ديم . . .

ارادتمند

پاسخ
وقت بخیر

بیاین یک سری به نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران بندازیم

اولین پیشنهاد مربوط به nima_sadat بود که فرمودند گزیزنه Like را به هر پست برگردونیم. شخصاً بعد از یک مدتی دیدم این گزینه در کنار هر پست کاربرد زیادی نداره و استقبالی ازش نشده به همین خاطر هم حذفش کردم. البته پیشنهاد نیما ظاهراً مورد استقبال قرار نگرفته. بازم اگر تشکرهای این پیشنهاد زیاد بشه، ما که بخیل نیستم

پیشنهاد دوم را Mostafa دادند که مربوط به آوردن نیروی متخصص بود. شخصاً طرفدار شماره یک این پیشنهاد هستم اما به نظر شما چطور این کار را انجام دهیم. دوستان خوبی مثل آقای جوانمرد فرصت بروز کردن وبلاگ خوشان را هم ندارند چه برسد به آمدن به وب سایت ما.
خب پولیش می کنیم؟ چطور است؟ . . . پس در نظر سنجی شرکت کنید

پیشنهاد سوم مجدد توسط خود نیما بیان شد و گفتند که تازه واردهارو تشویق به اظهار نظر کنیم
والا شخصاً فکر می کنم هرکدوم از ارسالهای تالار خودش یک دعوت به نوشتن می باشد اینکه کسی عضو تالار می شود و ترجیح می دهد تنها خواننده باشد، امری شخصی است و الا انتقادات و پیشنهادات، معرفی اعضا و . . . خلاصه هرجا امکان نوشتن وجود داره(فقط قربونت درجای درستش باشه!)

پیشنهاد چهارم مربوط به farzin عزیز بود که البته با توجه به قراری که درابتدا گذاشتیم(پیشنهادهایی که بیشتر مورد استقبال قرار بگیرند جواب داده میشوند) دربالا جواب داده شده است

پیشنهاد پنجم متعلق به دوست خوبمان Komeil بود و آن هم دربالا پاسخ داده شد

پیشنهادششم رو hamidreza عزیز گفتند. دراین خصوص انجمنی براه است و امیدوارم بالاخره یه چیزی از توش دربیاد(نظرات خودم رو هم در همانجا گفته ام)

پیشنهاد هفتم دوباره آقا Mostafa دادند و درباره نرم افزار تالار صحبت کردند و البته دوستان دیگر توضیحاتی به نظر ایشون دادند. راستش را بخواهید بنده شخصاً دنبال پلاگینهایی هستم که عملکرد تالار را بهتر نماید و الا اینکه پلاگینهایی نصب کنیم که تالار قشنگتر شود و گل و بلبل آن بیشتر شود اولاً با کار اصلی ما یعنی فیلمنامه نویسی ارتباطی ندارد ثانیاً تا جایی که امکان داشته باشد سادگی و شیکی مد نظر خواهد بود و ثالثاً پلاگین فقط کار انجمن را سنگینتر و لختر خواهد کرد. این حرفو متخصصهای این کار می زنند و نه من. بازم می گم هرچی که باعث بشه عملکرد تالار سریعتر بشه شخصاً از اون حمایت خواهم کرد

پیشنهاد هشتم را درباره فیلمنامه های غیر فارسی زبان خودم دادم که واقعاً نفهمیدم استقبال شده است یا نه!!!

پیشنهاد نهم را hamidreza درباره تشکیل گروههای خاص دادند که از طرف دوستان مورد استقبال قرار نگرفت و دوستان خوبمان ashex و rezadaemi توضیحاتی دادند که بنده هم با ایشان موافق بودم و قبول نشد(گو اینکه چنین گروهی هم میدانید که وجود دارد)

پیشنهاد دهم mohamadpour67 دادند که با پیشنهاد komeil یکی بود و الان برنامه ایده از عکس درجریان است و داورانش هم فعلاً مشخص هستند

پیشنهاد یازدهم ارایه شده از آقا nima_sadat درباره لینک فیلمنامه های دوستان بود که جوابشون رو درهمونجا دادیم

پیشنهاد دوازدهم توسط AShEx عزیز بیان شد.اینکه چرا در حال حاضر دو داور انتخاب شده ونه سه داور به این دلیل بود که دوستانی که بیشترین رای را از نظر سنجی آوردند، مساوی بودند. بنده هم دو نفر را نتخاب کردم. نمی دانم . . . الان که فکرش را می کنم دلیلی برای اعلام نکردن نفر سوم یادم نمی آید. خب از بین دوستانی که بیشترین رای را آوردند دوباره نظر سنجی می کنیم. و این بار نفر سوم را هم انتخاب می کنیم. قضیه پول را هم بگذارید به حساب جشنواره سراسری فیلمنامه نویسی که هر ساله برگزار می شود.

اولین انتقاد جدی از طرف nima_sadat دراین خصوص بیان شد که "تقریبا هیچکدوم از انتقادات و پیشنهادات روی سایت اعمال داده نشده"

آقا نیمای عزیز، دوست خوبم واقعاً اینطور فکر می کنی؟!

پاسخ
آگهی
وقت بخیر
با گروهای کاری به شدت موافقم
آما
قول بدین به سرانجام برسه- آقای ashex عزیز که پیشنهاد را دادند لطف کنید در "تالار فيلمنامه نويسان / کارگاه فیلمنامه نویسی / خلق فیلمنامه" یک موضوع جدید ایجاد فرمایید و کار سازماندهی و بقیه کارها را انجام دهید. می خوام بترکونید ها . . .

در مورد پیشنهاد یک متخصص هم به نظر سنجی بالا یک سری بزنید

در مورد پیشنهاد کاربران با سابقه - یک تاپیک موافق نیستم. دوستان اگر می خواهید ارسالهای هر یک از دوستان را ببینید به پروفایلشون برید و در جدول "اطلاعات انجمن" قسمت ارسالهای کاربر و موضوعات کاربر، کل آنها را مشاهده کنید
ارادتمند

پاسخ
وقت بخیر
newlife عزیز
یه زمانی لازم بود تا در اوایل کاربران گرامی تشویق به نوشتن بشن و مسابقه ترجمه مقالات رو گذاشتیم اما الان دیگه نیازی بهش نیست و حذف میشه
در خصوص تقسیم بندی ژانر هم خیلی بهتره اول واقعاً اونارو کامل بشناسیم. پس کمک کنید موضوع زیر را تکمیل کنیم
راستی معذرت می خوام ارسالتون رو به بخش عملکرد تالار منتقل کردم
ارادتمند

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

پاسخ
وقت بخیر
پیشنهادهای خانم مهربد:
1-"جایی باشه تا مجصولات قابل ارایه دوستان(کاراشون)معرفی بشه"
می تونیم درهمون موضوع تهیه کننده ها و کارگردانهای محترم جایی مثه بانک فیلمنامه داشته باشیم و کارهای قابل ارایه رو معرفی کنیم تا این حضراتی که وارد می شوند و دنبال کار می گردند، یکراست برند سراغ اونا
اما
اول: از همه اینکه امیدوارم درست فهمیده باشم
دوم: من پیشنهاد میدم همین رویه ای که الان برقرار است(موضوع "http://scenario.ir/thread-683.html) ادامه پیدا کنه و به سمت این پیشنهاد نریم چون اگه قرار باشه کارها ردیف شن و یکی بیاد انتخاب کنه و بعد بخواد با نویسندش تماس بگیره به لحاط حداقل امنیتی ضعیفتره تا اینکه بیاد بگه من در فلان موضوع فیلمنامه می خوام و اونایی که دارند، کارشونو به ایشون پیشنهاد بدن
سوم: اینکه بالاخره اگه همه بخوان کاراشون رو بزارن اونجا،(خب منم دوست دارم کارگردانها و تهیه کننده ها کارامو بخونن) یخورده سطح کیفی این بازارمون میاد پایین و شاید اصلاً طرف سرخورده بشه بره. درمورد فیلمنامه های بلند که اصلاً موافق نیستم و همین مسابقه سالیانه و اعلام نتایج برتر به این حضرات بهترین کاره اما در مورد فیلمنامه های کوتاه من به شخصه می گم باید یک فیلتری، نمره دهی چیزی باشه تا کارهای قابل عرضه واقعاً دراونجا قرار بگیرند
چهارم: تمام این حرفها مستلزم اینه که من حرف خانم مهربد رو درست فهمیده باشم و اگه منظورشون این باشه که فقط نام و نشانی بچه ها در یک جای مخصوص قرار داشته باشه و مثلاً تهیه کننده بیاد ببینه مسیح موسوی کار قابل عرضه درزمینه مثلاً انبمیشن داره و با اون تماس بکیره و باقی ماجرا . . . اولاً فرقی با وضعیت فعلی نمی کنه چون اونجا طرف میگه من انیمیشن می خوام و مسیح موسوی و چند نفر دیگه واسش کاراشون رو می فرستند و اینجا میاد می بینه چند نفر کار انیمیشن دارند و باید با همشون تماس بگیره و تازه جریان فیلتر و نمره و کیفیت و ... هم همچنان برقرار است
این تا اینجا
2- "بنده هویت و کار افراد دنبال فیلمنامه را تایید کنم"
با عرض پوزش نمی تونم. خودتون رو بزارید جای من، چیکار می کنید؟ طرف بگه من تهیه کننده ام، من چطور راست و دروغش رو دربیارم و چطور کار و سابقش رو دربیارم و بعد تایید کنم؟! فکر می کنم درحال حاضر تنها اطمینان دو نفره است و باید امیدوارم بود مثلاً سرانجام خوبی مثه کار حمیدرضا داشته
باشه. بهرحال بازم در خدمتیم تا اگر نظر و صحبت دیگه ای بود
ضمناً صحبتها در همان موضوع عملکرد تالار باشه. سپاس

پاسخ
آگهی
(12-4-1392، 08:18 عصر)Mostafa نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*آقا/خانم کاش این تکرار پست اول تاپیک رو که هی هر صفحه بالا میاد رو برمی داشتید. خیلی رو مخه...
وقت بخیر
اگه هدف اصلی هر تاپیکی مد نظر باشه، بهتره که کمک می کنه به بیراهه نره
باشه بهتره
اگه دیدید خیلی اذیت می کنه، با چکش بکوبید روش 5

پاسخ
وقت بخیر
دوستان عزیز انتظار نداشته باشند سر هر موضوعی با بزرگواران مشورت شود. ورژن نرم افزار تالار بروز رسانی شده و همین امر باعث شده اختلالی در مثلاً سردر بوجود بیاید پس اولاً اجباری بوده و نه اختیاری و درثانی اجازه بدین رنگ و شکل و سلیقه درباره تالار، قاطی مباحث داخلی تالار نشه که اگه بشه اصلاً( اصلاً) نمیشه جمعش کرد.
پیامهای خصوصی هم اگه قراره بلااستفاده توی تالار بمونه و فقط حجم تولید کنه، نبودش بهتره.

کامپیوتریهای عزیز لطفاً عصبانی نشن که اصلاً خوب نیست. منم "در حدی" نیستم که بخوام باهاشون کل کل کنم. پس بهتره دراین مورد چشاشونو ببندن. فضای بیخود . . . بیخوده.

پاسخ
دوستان عزیز
لازمه یکمی توضیح درباره عملکرد و وضعیت فعلی تالار داده بشه تا رفقایی که براشون سوال شده این وب سایت با این همه امکانات مالی و مدیریتی و پشتیبانی مادی و معنوی نهادهای مختلف دولتی و خصوصی که ازش میشه، پس چرا این همه درجا می زنه!!!!
بحضور مبارکتون عرض کنم به همین خاطر صفحه اقرارنامه رو که روزهای اول راه اندازی این تالار نوشته بودم، پاک کردم و دوباره درج کردم تا یه مدتی توی چشم باشه و رفقا دوباره ببیننش.
حرفامو بند به بند می زنم و ترتیبی هم نداره و اونایی هم که یادم بیاد بعداً اضافه می کنم
1. آخرین باری که درخواست کردم یک تیم جدید مدیریت به تالار اضافه بشه، فقط 3 ماه گذشته. کسی هم قبول نکرد. شما چی فکر می کنید؟!؟
و صد البته هر کسی داوطلب این کار بشه، واسش هیچی نداره جز محبتی که خرج اینجا می کنه چون اینجا بودجه ای نداره(که اگه داشته باشه بنظرم هزارتا مشکل جدید خواهد داشت)
2. هر عضوی که سه ماه از آخرین فعالیتش گذشته و ارسالی هم نداشته باشه، عضویتش از بین می ره. پس اینجا دنبال افزایش عضو اصلاً نیستم.
3. ترجیح می دم دوستان ماه به ماه بیان اینجا اما بعد از یک ماه کلی تجربه باخودشون بیارن و لزوماً ثبت نظرات جدید در یک فروم رو به منزله موفقیت اون فروم نمی دونم
4. حالا موسوی مگه ملاک خودت برای موفقیت فرومت چیه؟!
هیچی توی اقرار نامه هم گفتم هدف اینجا چیه:
• علاقه مندان به فیلمنامه نویسی رو دور هم جمع کنه
• تا بتونن اطلاعات و داشته هاشونو باهم به اشتراک بذارن
• و اگه نمره فنی افراد مختلف در فیلمنامه نویسی و در زمان ورود پایین بود بواسطه این دور هم بودن، کمی ارتقا پیدا کنه
• و البته تا اونجایی که برام امکان داره هر سال دو سه تا فیلمنامه رو با یک مسابقه بدست تهیه کننده های حرفه ای سینما برسونم که اونارو یک نگاهی بندازن
• و مهمتر از همه اینکه دوستان رو تشویق کنم که بنویسند چون واسه فیلمنامه نویسی، نوشتن جزء واجباته
واقعیت اینه که با این امکانات بیشتر از این از دستم برنمیاد. البته همیشه شنونده پیشنهادهای مشخص و واضح دوستان هم هستم
5. پیشنهادهای مشخص و واضح دیگه چه صیغه ای؟!
ای بابا این تالارم افتاده توی سراشیبی . . . ای بابا این وب سایتم شده جای وقت تلف کردن . . . ای بابا این فروم هم که فقط بدرد صاحبش می خوره نه بدرد ما . . . ای بابا اینجا که کسی مقاله نمی ذاره . . . ای بابا اینجا که اصلاً آموزش نداره . . . ای بابا . . . برو بابا . . . چرا همه فقط فیلمنامه می خونن و کسی نظر نمی ده . . . ای بابا . . .چرا توی این سایت فقط فیلمنامه کوتاه می ذارن . . .ای بابا جمش کن بگو وب سایت فیلمنامه کوتاه نه وب سایت فیلمنامه . . .دوباره ای بابا...

بنظر من اینا پیشنهادکه نه بلکه انتقادهایی هستند که خوبه باشند ولی فقط انتقاد؟! یکی بیاد بگه آقا پیشنهاد می کنیم واسه اینکه تالار دوباره بره توی سربالایی این کارها انجام بشه : 1-کار یک انجام شود2-کاردوم انجام شود3- کار سوم انجام شود
نمی گم اول باخودش بشینه فکر کنه که این کارا شدنی هست یا نه چون به هرحال اگه شدنی هم نباشه ممکنه از کنارش باز یک ایده جدید دربیاد
6. مثلاً یکی از پیشنهادات عجیبی که به ذهن خود من هم رسید این بود که کسانی بتونن فیلمنامه بذارن و یا فیلمنامه های دوستان رو بخونن که مثلاً یک مدتی از عضویتشون گذشته باشه!! بعد دیدم مرد حسابی چنین شرطی واسه تالار شما که به معنی "ورود تازه واردین ممنوع" است. خب اگه اینطور باشه که باید درشو ببندیم.
7. آقا اصلاً برگردیم سر هدف اینجا. تا زمانیکه امکانات ما محدوده آیا اهدافی بیش از اونی که در بالا گفتم میشه انتظار داشت و می دونید یکی از راههای رسیدن به اون هدف اگر پیشنهاد نداشتن لااقل تشویق کردنه.
8. بنده به هیچ وجه منکر یک سرمایه عظیم پشت این تالار نیستم و اونم فکر رفقاست و همینکه دوستان محصول فکرشون رو در اینجا می ذارن، یعنی تالار هنوز زندس.
9. از اینکه اینجا پله ای هرچند کوچک باشه واسه دوستان تا به دید بهتری نسبت به فیلمنامه نویسی برسند و وقتی از اون بالا رفتن و برگشتن، این پله رو کم اهمیت تلقی کنند هیچ گونه نگرانی ندارم. هدفم همین بوده. یعنی همین که یکی دوسالی با اینجا کلنجار برن و بعد ببینن به لحاظ یادگیری دیگه چیزی براشون نداره واسه من خیلی مهمه. یعنی با امکانات محدودم تونستم دوستام رو از a به b برسونم. و البته تا رسیدن به z راه زیادی هست. ای کاش و ای کاش می تونستم لااقل و مثلاً تا m و n هم همراهتون می اومدم(البته امیدوارم زمانی به جایی برسم که این امکان از دستم بربیاد)
10. آها راستی اینجا تالار یا وب سایتی است که فکر می کنم دوستانی که می خوان ببینن فیلمنامه نویسی چیه و چجوریه و خلاصه اول کارشونه، میان سر می زنن. من نمی تونم ازشون بخوام آقا یکم معلوماتت رو بالا ببر و بعد بیا اینجا. من خودم هم اول همینطوری بودم که بفکر این تالار افتادم(حالا مگه چی شدی که میگی وقتی اول همینطور بودم!!! هیچی بابا . . .منظورم همین دو سه سالی که بیشتر به فیلمنامه نویسی فکر کردم) اصلاً دوستانی که باتجربه میشن من خودم هم قبول دارم که اینجا دیگه مثه سابق چیزی واسشون نداره جریان همون پله هس دیگه!
11. ای کاش می شد از حرفه ای های فیلمنامه نویسی بیان اینجا(و حتی با گرفتن حق الزحمه) به رفقا مشاوره بدن ولی به هرکسی که می شناسم و گفتم تا حالا علاقه ای نشون نداده و البته نمی دونم آیا اگه همچین کسی پیدا شد از طرف رفقا استقبال میشه یا نه؟! این نظر سنجی رو ببینین
12. متاسفانه این روزا سرم خیلی شلوغ شده و دیگه مثه سابق نمی تونم مقاله ترجمه کنم و یا مطلبی از کتابی دربیارم و در تالار بذارم
13. این تالار فقط و فقط و فقط توسط یک نفر(البته گاهی اوقات مثل الان دوستانی داوطلب کمک میشن) گردودنده میشه و برخلاف دو خط اولم که شوخی بود، هیچ کمکی نداره. سالیانه هزینه ای داره که باید پرداخت بشه، مراقب باشه تا اونجایی که امکان داره محیطش سالم باشه، کسی از دوستان تازه کار ناامید نشه، رفقا رو تشویق کنه بنویسن، هر ماه از جیب خودش به دوستان هدیه بده(اصلاً هم پشیمون نیستم)، مراقب مشکلات فنی وب سایت باشه که هر از چند گاهی بروز می کنه و . . . خلاصه کار راحتی نیست
14. خلاصه اینکه بله هر فرومی با اعضاشه که جون داره و اگه اونا نباشن هیچی نیست و روز مرگشه.
اگر می تونید کمک کنید که بیشتر از این موثر باشه من درخدمتم

پاسخ
آگهی
دوستان بزرگوار

جناب   majid-chesta  و  s0281n0282

خبری که درج فرمودین مربوط به اخبار سینمای ایران نیست. بنده به جناب نیک نامی عرض کردم آدرس وب سایت ایشان می تواند در محل مناسبش در پروفایلشان و در جای دیگری که قبلا به تمامی اعضای تالار گفته بودم، قرار بگیرد غیر از آن با عرض شرمندگی حذف خواهد شد.
جناب نیکنامی شما قبلا با بنده تلفنی درباره قرار دادن تبلیغات ساییتون صحبت کردین ولی فرمودین هنوز راه اندازی نشده. "اگر" مایل هستین اینکارو انجام بدین عرض کردم لطفاً ایمیل بزنید.

خانم شعری کمک شما به تکمیل لیست فجر کاملا بجا و درست و سر وقت بود. به همین خاطر نام شما را در پست اول به عنوان کمک کننده آورده ام. و قاعدتاً پست شما که تکراری می شود حذف شد

ارادتمند

پاسخ
دوستان
نظرسنجی ریست شده. لطفا مجدد نظر بدین. در شرایط جدید ببینیم اگه دوستان علاقه مند بودند، می تونیم از یکی از بزرگواران دعوت کنیم یا نه
ارادتمند

پاسخ
دوستان عزیز
اینکه عرض کردیم فیلمنامه بدون غلط باشه، ما غلطهای سهوی کاری نداریم. بعضی فیلمنامه ها، با غلطهای دیکته ایشون به خواننده توهین می کنند. منظور ما اوناست.
در مورد قانون 10 ارسال هم فکر می کنم اتفاقاً خیلی منصفانه است که اول هر شخص مثلاً 10 فیلمنامه ه از دوستان مطالعه کنه و 3خط نقد واسشون بنویسه و بعد فیلمنامه خودشو بذاره تا بقیه واسش نقد بذارن
ارادت
راستی درباره شورای داوری هم که  . . . خب فعلا نداریم دیگه! چه کنیم؟!

پاسخ
 سپاس شده توسط M.Djawadi ، شعری ، majid-chesta ، mojaver ، bahrami rad ، moji.30nama
آگهی
وقت بخیر
با تشکر از دوستان که منتقد سایت هستند و اینجا برایشان ارزش نظر دادن دارد

صفحه اول سایت که هر بزرگواری وارد می شود، در ابتدای آن دو لینک بزرگ برای دوستان تازه وارد و افرادی که دنبال فیلمنامه هستند، قرار داده شده که مخصوصا بزرگوارانی که در جستجوی فیلمنامه هستند، هم لینک فیلمنامه های برتر برایشان در ابتدا قرار داده شده و هم لینک سایر فیلمنامه ها. اینکه انتظار داشته باشیم که بخواد یکی یکی فیلمنامه ها رو بخونه تا از داخل آنها برگزیده ها رو انتخاب کنه، سخته ولی خوب نشدنی هم نیست و بهرحال ما فیلمنامه های برتر را هم برایشان جدا کرده ایم. در حال حاضر 9 فیلمنامه برتر هستند که در ابتدا قرار دارند.

والله بیشتر از اون که فیلمنامه ها براساس ژانر بخوان تقسیم بندی بشن، به نظر من بهتره براساس ارزش تقسیم بندی بشن که اینکار انجام شده. سازنده اگه سازنده باشه، من فکر می کنم فیلمنامه ارزشمند براش اهمیت بیشتری خواهد داشت تا فیلمنامه ژانر(که باید در بین انها بگردد و یکی یکی بخواند تا بتواند یکی را انتخاب کند در صورتیکه تالار به کمک همراهانش این کار را انجام می دهد. امیدوارم دوستان عزیزی که فیلمنامه هاشون رو قرار می دهند، یک شناسنامه کوچیک از کارشون و ژانرش رو هم در ابتدا قرار دهند
افراد زیادی هم تا حالا پیامهایی برای درخواست فیلمنامه گذاشتن که امیدوارم مثمر ثمر بوده باشد و بشود.

کلاً درباره وضعیت تالار هم خدمت دوستان صادقانه عرض می کنم باور کنید من تمام تلاشم را می کنم که لِنگِش کنم. انشاالله که با کمک تمامی بزرگوارانی که همیشه همراه تالار بودن، این کار عملی شود.

کاملاً ارادتمند

پاسخ
 سپاس شده توسط majid-chesta ، moji.30nama
با سلام. ببخشيد ميخواستم پيشنهاد بدم آيا امكانش هست از طريق كانال تلگرام ، بهتر و سريعتر فيلمنامه هاي مشاركتي بنويسيم؟ بنظر من روند سايت خيلي كند هست و اكثر مطالب مربوط به سالهاي خيلي قبل هستند. و اينكه خيلي از اعضاي سايت ، دير به دير به سايت سر مي زنند. ولي كانال تلگرام ممكنه بهتر باشه.
البته ببخشيد فقط پيشنهاد دادما ، قصد جسارت نداشتم.
نظرتون چيه؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :