درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

عملكرد تالار
زمان کنونی: 21-9-1395، 09:41 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: G.Manager
آخرین ارسال: aseman_1_1
پاسخ 130
بازدید 13597

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عملكرد تالار
وقت بخير
دوستان عزيز
اين وب سايت تنها با حضور شما معني خواهد داشت و قابل ادامه حيات مي باشد

به استحضار مي رساند قطعاً‌ هر انجمن تنها زماني مي تواند اول به حياتش ادامه دهد و دوم به تعالي برسد كه اعضاي آن در آن مشاركت فعال داشته باشند و اين مشاركت فعال زماني محقق خواهد گرديد كه اين اطمينان براي اعضا وجود داشته باشد نظرات ايشان در خصوص عملكرد انجمن ارزشمند بوده و در حد وسع مسئولين آن، قابل ستايش و اجرا مي باشد.
بنده به عنوان مسئول اين انجمن قطعاً نسبت به نظرات دوستان در خصوص عملكرد تالار حساس بوده و برخود لازم مي دانم تا در حد امكان نواقص ارايه شده را برطرف نمايم و پيشنهادات دوستان را در حد امكان اجرا نمايم. لذا خواهشمند است بزرگواري بفرماييد و هر گونه نقد و نظر و پيشنهاد سازنده اي(!) كه در خصوص عملكرد تالار داريد، ارايه بفرماييد.
يك زحمت ديگر هم تقبل بفرماييد. نقد و نظر و پيشنهاد ساير دوستان را هم ملاحظه نموده و چنانچه به نظر شما مطالب ايشان در جهت عملكرد تالار فيلمنامه نويسي، واقعاً مهم و ضروري بود يك تشكر در زير آن بچسبانيد تا ما بتوانيم موارد را با توجه به بيشترين تشكر دوستان اولويت بندي كرده و پاسخ دهيم. ضمناً‌ اگر مطلبي از دوستان توجه شما را جلب ننموده و يا آن را مخالف نظر خود ديديد و يا در حال حاضر لزومي براي آن احساس ننموديد، تنها تشكر نكردن از آن كفايت مي كند و لزومي به ارايه جواب از طرف دوستان به ايشان نخواهد بود.
پس منتظريم
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
من متوجه شدم که اون قسمت لایک زدن برداشته شده.. بنظرم اون قسمت توی تالار وجود دشته باشه خیلی مفیده...
شاید بعضی از کاربران متوجه اهمیت اون قسمت نشدن..
خیلی وقتها تشکر کردن و امتیاز دادن به یک پست رو در استفاده از دکمه "سپاس " میبینیم.. درحالی که این دکمه فقط برای تشکر کردن هست..
زمانی که ما احساس میکنیم. یک پست از نظر فنی واقعا پست مفیدی بود باید از گزینه لایک زدن..(علامت دست سبز رنگ) استفاده کنیم..
این گزینه واقعا چیز مفیدیه.... بهتره هم فعال بشه و هم آموزش استفاده بهتر از اون قرار داده بشه.
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
براي تشكر فقط از دكمه ان استفاده كنند وبراي ان پاسخ اضاف نكنند
مطالب اضافي پاك شوند......هر جايي كه به من بگند اشتباهه پاك مي كنم واشكالي ندارد
پراكندگي موضوعات كم شود وبيخودي موضوعي اضاف نشود
بخشي خصوصي كه فقط كاربران نسبتا قديمي تر بتوانند به ان بروند باز شود تا افراد با خيال راحت فيلمنامه هايشان را بگذارند(البته مي دونم بازم اعتماد سخته)
گذران زمان مرا به سقوط نزدیک تر کرد
پاسخ
آگهی
به نظر من این سایت از نبود نیروی متخصص رنج می بره. من پیشنهاد میدم اگه کسی رفاقتی می تونه عزیزی رو جور کنه که چه بهتر ولی اگه نشد باز همون رفاقتی یه حق شارژی از کاربرانی که در این راه جدی هستند دریافت بشه و از یه استادی چیزی دعوت بشه که روی نوشته ها نظارت بکنه.

حالا آقای موسوی گفتن نظرات مخالف رو دیگه نگیم ولی با عرض معذرت یه چیز بگم: آقا خیلی خوب شد این گزینه لایک رو برداشتید. واقعا اضافه بود و هیچکس هم ازش استفاده نمی کرد... الکی فقط جا گرفته بود.
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
به نظرم مصطفی راست میگه یه حق شارژی به یه نفر بدیم((خواهش میکنم خجالت زدم نکنید برای من همین که بیشرفت کنید کافیه))اره داشتم میگفتم به یه نفر حق شارژ بدیم که مثل یه استاد واقعی روی کارای بچه ها نظارت کنه.
هنر نویسندگی باید تو ذات ادم باشه توی کتابا نمیشه پیداش کرد.
پاسخ
(22-12-1390، 10:36 عصر)Mostafa نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*به نظر من این سایت از نبود نیروی متخصص رنج می بره. من پیشنهاد میدم اگه کسی رفاقتی می تونه عزیزی رو جور کنه که روی نوشته ها نظارت بکنه.

فکر میکنم آقای ربیعی هم صاحب تجربه بودن ولی متاسفنه خیلی وقته که خبری ازشون نیست..
در ضمن اگه پای آقای احسان جوانمرد اینجا باز بشه خیلی خوب میشه..
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
آگهی
دوستان من تازه در این انجمن خوش ذوقتون عضو شدم خیلی برام جالبه که انقدر اهمیت میدید به بحث فیلم نامه نویسی من زیر نظر استاد پور احمد چیزایی رو بلد شدم که میتونم اونا رو به شما انتقال بدم و یه نیمچه نظرِ تخصصی هم میتونم بدم در رابطه با فیلمنامه هایی که ارائه میشه .
باران که می بارد همه ی پرنده ها به دنبالِ سرپناهند امّا عقاب برای اجتناب از خیس شدن بالاتر از ابر ها پرواز میکند . این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند...
پاسخ
ممنونم رضا جان.ولی فکر کنم بیشتر بچه های سایت حداقل اموزش هارو دیدن چون من توی تایبیک هایی که میخوندم بیشترشون زیر نظر استادای خوبی اموزش دیدن.ولی بازم اگه میتونی کمک کنی ممنون میشیم ازت
هنر نویسندگی باید تو ذات ادم باشه توی کتابا نمیشه پیداش کرد.
پاسخ
من خودم به شخصه وقتی برای اولین بار وارد یک تالار گفتمان میشم.. اونجا احساس غریبی و موذب بودن پیدا میکنم.
میدونید !! آدم موذب میشه. لحظه یی که بخواد وارد جمع تالاری بشه.. با اینکه خیلی از کاربران فقط برای دانلود مطالب میان ثبتنام میکنن.. ولی اطمینان دارم خیلی هاشون بخاطر همین حس وارد جمع ما نمیشن..
بهتره سایت به یک وسیله ایی از این دوستان دعوت به حضور کنه.. مثلا یک اعلامیه یا یک عکس بالای صفحه..
پاسخ
آگهی
سيستم امتياز دهي به اعضا و پيشرفت آنها در تالار به چه شكل است؟
منظورم ارتقاي افراد از تازه كار به علاقمند و با سابقه و ...
روند پيشرفت مشخص باشد، افراد و روند رشد آنها هم مشخص مي شود و همين افراد بعدها مي توانند به عنوان ليدر بقيه رو راهنمايي كنند.
فقط تعداد ارسالها نبايد ملاك باشد. مهم وزن و بار مطالب ارساليست. ممكن است من در هر تاپيكي چيزهاي بي ارزش بنويسم. اين ملاك رشد من نيست.
مانسلی هستیم كه بهترین حرفهای زندگیمان را نگفتیم...تایپ كردیم
پاسخ
به نظر من برگزاری مسابقات کوچیک خیلی کمک میکنه،هم به صمیمی شدن کاربران،هم با آشنا شدن کاربران با دست به قلم و طرز تفکر بقیه کاربران که شاید خیلی ها همکار پیدا کنند و یا حتی کار پیدا کنن،انگیزه نوشتن پیدا میکنن و فواید زیادی که ازشون میگذریم.
پیشنهاد من (البته نیاز به مدیریت داره) اینه که !!!!حالا من برای بهتر تشریح کردن تیکه تیکه میکنم پیشنهادم رو5
1-یه نظرسنجی برگزار بشه و افرادی تحت عنوان تیم مدیریت انتخاب بشن(مثل اعضای آکادمی اسکار منتها در مقیاس کوچیکتر5)
2-میتونه این مسابقه یا جشنواره(واسش اسم هم انتخاب میکنیم که مطمئنا بالیوود نیست5) هر ماه یک بار برگزار بشه
3-به این صورت که موضوعی از سوی تیم مدیریت(شامل منتقدین و داوران) انتخاب میشه
4-کاربران نفری 5 هزار تومان برای شرکت میدن،فرض بر اینکه(فرض) بیست نفر شرکت کنن میشه صد هزار تومان
5-تیم آکادمی فیلمنامه ها رو میخونه نقد میکنه و داوری میکنه
6-مبلغ صد هزار تومن به برنده اهدا میشه.
No One Knows What It`s Like...To Be The Badman...To Be The Sad Man...Behind Blue Eyes
پاسخ
دوستان فقط 2 نفر؟فکر میکردم بیشتر از اینها استقبال بشه از mininini و mehrbod عزیز ممنونم،به هر حال من این پست رو دادم تا تاپیک بیاد تو آخرین ارسالی ها و اگه دوستانی احیانا ندیدن ببینن و با هم جمع شیم و هرچه زودتر مقدمات کار رو بچینیم.
No One Knows What It`s Like...To Be The Badman...To Be The Sad Man...Behind Blue Eyes
پاسخ
آگهی
من هم تا حدودی با پیشنهادات شما موافقم ولی دلیل اینکه تایید نکردم اینه که افراد باید بر حسب تجربه گروه بندی بشن..
مثلا..
گروه نویسندگان متوسط
گروه نویسندگان ممتاز
گروه نویسندگان نقره یی
گروه نویسندگان طلایی
و.....
پاسخ
(3-1-1391، 04:26 عصر)nima_sadat نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من هم تا حدودی با پیشنهادات شما موافقم ولی دلیل اینکه تایید نکردم اینه که افراد باید بر حسب تجربه گروه بندی بشن..
مثلا..
گروه نویسندگان متوسط
گروه نویسندگان ممتاز
گروه نویسندگان نقره یی
گروه نویسندگان طلایی
و.....

پیشنهادی که من دادم یه چیز کاملا کلی بود،اگه تشکر ها به حدی برسه که ادمین عزیز بره سر اجرای پیشنهاد بچه ها کلی نظر میدن و فکرهامونو میزاریم رو هم تا به این پیشنهاد شاخ و برگ بدیم،اینی که من گفتم کاملا خامه و اینجوری نمیمونه،مسلما خیلی تغییرات و ویرایش جزئیات لازمه تا یه چیز خوب و عادلانه بشه.هدفم هم که همونطور که گفتم اینه که دور هم باشیم،با هم صمیمی بشیم،خودمونو ارزیابی کنیم،و اگه تنبلیم(که من خیلی تنبلم) باعث شه فعال شیم و انشا الله از دل همین مسابقات کوچیک کارای بزرگ بیاد بیرون.
پاسخ
حقيقتش از عملکرد تالار راضى ام.ماشالله اعضا همه دانا هستند.فقط ميگفتم که اعضا همت کنن و پول بذارن و با هم فيلم هاى صد ثانيه اى بسازيم تا کارنامه اى بشه براى سايت
با تشکر
پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :