درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

زمان ثبت نام دانشگاه سوره
زمان کنونی: 16-9-1395، 12:04 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arshin
آخرین ارسال: -armin
پاسخ 14
بازدید 9449

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ثبت نام دانشگاه سوره
Rainbow 
سلام دوستان
زمان ثبت نام ورودی دانشگاه سوره کی است ؟
من شکست نمی خورم. ایمان و دوست داشتن رویین تنم کرده اند.
پاسخ
من از دانشگاه سوره هيچ اطلاعي ندارم شرايط و ...... ولي هنر آموز سوره هستم
واقعا بسيار عالي بود !!!!!!! يه سري كپي از چند كتاب فيلم نامه نويسي رو برام فرستادن بعدم طرحي رو به عنوان پايان ترم براشون فرستادم كه الان بعد كسب تجربيات تازه ميدونم ايراداتش چي بود تنها جوابشون بهم اين بود طرح نشون ميده دوره براتون مفيد بوده و چند تا از ايرادات طرحمو گفته بودن كه الان ميفهمم سطحي خوندنش و همينطوري هول هولكي راهنمايي ام كردن در حالي كه اون طرح رو الان خودم ميخونم ميفهمم چقدر نا مفيد بوده!!!!!!!!!!
كتاب خوندن و نوشتن و كسب تجربه و....... به هزار تا كلاس مي ارزه اونهمه پولي كه بابت ثبت نام و پست و...... دادم چند تا كتاب ميخريدم و فيلم و...... مفيدتر بود اصلا ميدادم پفك ميخوردم بهتر بود حداقل سر گرميه خوبيه
هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
من با رز موافقم. من سر کلاس یکی از استادای فیلمنامه نویسی تو آموزشگاه معتبر رفتم(به عنوان مهمان) از سه ساعت کلاس فقط پنج دقیقش نکته مفید داشت. جالب ترش می دونید کجا بود؟ اینجا که اون پنج دقیقه مفید رو من قبلا تو همین تالار یاد گرفته بودم.
بنابراین برای نویسنده شدن باید این مثلث رو بارها و بارها طی کنید. مطالعه، نوشتن ، نقد نوشته ها تون (بهتره توسط خودتون باشه. بعد از یه زمان مثلا یک ماهه) . برای من که مفید بوده. امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
البته این نظر شخصی منه و ممکن دیگران با من موافق نباشن. به هر حال به اندازه آدمهای روی زمین نظر وجود داره.
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
آگهی
از تجربیات خوب شما استفاده می کنم دلم خواست رشته کارگردانی را بخونم نظر شما چیه ؟
پاسخ
(13-2-1391، 12:57 صبح)arshin نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*از تجربیات خوب شما استفاده می کنم دلم خواست رشته کارگردانی را بخونم نظر شما چیه ؟

دوست عزیز در رابطه با رشته محبوبت مشورتت با دیگران در حد پرسیدن نظراتشون برای سبک و سنگین کردن موقعیتت باشه. هرگز نظر اونا رو ملاک قرار نده. من که می گم اگه دیوانه وار وجودت و ناخودآگاهت داره به اون سمت شما رو می کشه پس حرکت کن.
موفق باشید...
و البته فراموش نکنید که «راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.»
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
سلام دوستان.
من تازه واردم و چون دنبال كلاس فيلمنامه نويسي بودم سر از اينجا در اوردم.
رز عزيز من دقيقا متوجه حرفاتون نشدم سوره كجا هس/
نحوه تدريسش چه جوري؟ثبت نامش به چه صورته؟ و هزينه ش؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
آگهی
وقت بخير
خوش آمديد
سوره دوره هاي مكاتبه اي داشت(از تهران) كه ديگه برگزار نميشه. شهر محل سكونت خود را هم در پروفايلتون وارد كنيد. سوال ديگري داشتيد در انجمن مشاوره مطرح فرماييد
ارادتمند
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
دوستان این داشنگاه سوره شرایطش چطوره ؟ خوابگاه داره ؟ هزینه اش مثل دانشگاه های غیرانتفاعی یا از اون ها کمتر ؟ اگر کسی اطلاع داشت لطفا به من بگه .
هدف من این است: به شما یاد بدهم که از یک بی‌معنایی نقاب پوش به چیزی برسید که بی‌معنایی آشکار است.

لودویگ ویتگنشتاین- پژوهش‌های فلسفی
پاسخ
دانشگاه سوره جزو دانشگاه های غیرانتفاعیه.پذیرشش هم بر اساس کنکور سراسری صورت می پذیره البته سال پیش فکر می کنم اواسط پاییز دانشجو بدون کنکور هم پذیرش کردن. در این مورد اگر امسال هم این گونه باشه اطلاع رسانی میکنن.
پاسخ
آگهی
من که اطلاعاتی ندارم اما یه وبلاگ هست که بیش از 100 تا از دانشجوهای دانشگاه سوره دارند توش فعالیت می کنند و نسبتا بروز هم هست.(نمیدونم قبلا دیدیش یا نه؟)
فکر کنم از طریق کامنت ها یا ارتباط با ما یا همچین چیزی اگه ارتباط برقرار کنی، بتونند اطلاعات بهتر و کامل تری بهت بدند.به هرحال خودشون دانشجوی اون جا هستند:

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
درود به همه ی دوستان عزیز
من فارغ التحصیل سینما از سوره هستم
و متاسفانه متوجه نشدم منظور شما چیه ؟

شما از طریق کنکور و انتخاب کد مربوط به سینما و تئاتر
در صورت احراز حد نصاب نمره می تونید انتخاب رشته کنین

بعد اگه جزو پذیرفته شدگان ابتدایی سوره باشین که
از طریق روزنامه و سایت سنجش اعلام می شه از شما
مصاحبه می گیرن که در شرایط فعلی مصاحبه عقیدتی مذهبی هست
اما زمان ما فقط دو مرحله مصاحبه تخصصی بود اول کتبی و بعد حضوری .

موسسه ی آموزش عالی سوره چند سال پیش به عنوان دانشکده پذیرفته شد
و خیلی از سینمایی ها و تئاتری ها توی این دانشگاه درس خوندن
البته برای من تنها نکته ی مفیدش پایگاه بودن برای برقراری ارتباط هنری و کاری
با دوستان و ایجاد یه پایگاه بود وگرنه مطالعه چند باره ی کتاب داستان رابرت مک کی
و هنر سینمای بوردول برای من خیلی مفیدتر از کلاسها بود اما
همکاری با بچه ها و تجربه چیز دیگه ایه که تو هیچ کتابی به دست نمی آد .

دانشکده ی سوره زیر مجموعه حوزه ی هنری وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی هست
و بچه هاش به نسبت دانشکده های دیگه در زمینه کاری معمولا فعالتر از سایرین هستن

موفق باشین ارادتمند
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
 سپاس شده توسط arshin
من واقعآ در این تار موندم
دوستان عزیز هی پیام میدن که مقالات مربوط به تالار رو فقط منتشر کنید
ولی الان من مطالبی رو دارم می خونم که اصلا مربوط به فیلم که هیچ نیست مربوط به کشورماهم نمیشه
پاسخ
آگهی
(25-10-1392، 09:57 عصر)شیرین بانو نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من واقعآ در این تار موندم
دوستان عزیز هی پیام میدن که مقالات مربوط به تالار رو فقط منتشر کنید
ولی الان من مطالبی رو دارم می خونم که اصلا مربوط به فیلم که هیچ نیست مربوط به کشورماهم نمیشه

خوابی بیدار شو مگر قرار فقط نوشت فیلمنامه نویسی = سینما= دانشگاه سینمایی سوره = یو سی ال ای امیریکا = فیلم دیدن = ال پاچیتو = نیکی کریمی= رابرت مکی = الیا کازان = رفاقت= خواب سینمایی دیدن
به همه ربط دارن جانم 8
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.s
من دوره انجمن سینما جوان میرم،اینجا کسی هست که قبلا تو انجمن دوره دیده باشه؟مدرک آخرش به دردی هم میخوره؟بعد از اتمام دوره حمایت میکنن از هنرجوهاشون؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :