درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *
نظرسنجی: بهترين فيلم نامه تالار كدام است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
هنرمند و سربلند ( حميدرضا)‏
18.18%
2 18.18%
تكوين در ‏100‏ ثانيه ( حميدرضا)‏
9.09%
1 9.09%
نوعي رابطه
18.18%
2 18.18%
بركار ( بويا)‏
9.09%
1 9.09%
صداي سياه وكيل مدافع ( بويا )‏
18.18%
2 18.18%
اتاق تاريكي ( بويا)‏
0%
0 0%
فرشته ها هنوز زنده هستند ( حسام)‏
0%
0 0%
قدم هاي كوتاه ( نيما سادات )‏
18.18%
2 18.18%
عشق زندكي نيست ( موبنت )‏
0%
0 0%
براي برندكان ( محمد امين شيدا )‏
9.09%
1 9.09%
در کل 11 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

بهترين فيلم نامه نويس تالار
زمان کنونی: 21-9-1395، 09:42 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m.a.sheyda
آخرین ارسال: G.Manager
پاسخ 38
بازدید 5658

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين فيلم نامه نويس تالار
وقت به خير دوستان يك ايده براي ترغيب بيشتر دوستان براي نوشتن ‏/‏ هر ماه از بين نوشته هاي اعضاي تالار يك فيلم نامه رو به عنوان بهترين فيلم نامه انتخاب كنيم ‏/‏ لطفا در نظرسنجي شركت كنيد
هدف من این است: به شما یاد بدهم که از یک بی‌معنایی نقاب پوش به چیزی برسید که بی‌معنایی آشکار است.

لودویگ ویتگنشتاین- پژوهش‌های فلسفی
با عرض سلام و احترام. بنظرم نمیشه انقدر کلی قضاوت کرد..
ماهیانه یک مسابقه تحت عنوان "فیلمنامه ای کوتاه با ایده ای از یک عکس" برگزار میشه.. که در این زمینه کمی بیشتری میکنه...
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
محمد امين عزيز(البته اگه اسم کوچيکت درست يادم مونده باشه)اقدامت تا حدى قابل تحسينه ولى عيبش اينجاست که بعضى فيلمنامه هارو تو نظرسنجى نذاشتى،مثل فيلمنامه لبخند گلاسکو که من نوشته بودم يا رانى که نيما سادات نوشته بود
در ضمن،پيشنهاد ميکنم که براى سهولت شرکت کنندگان در نظرسنجى،لينک فيلمنامه هايى که اسمشونو تو گزينه هاى نظرسنجيت نوشتى رو توى يه ارسال بنويس تا هر کس،دسترسى آسانترى داشته باشه
آگهی
ایشون انقدر وقت نداشتن که کل سایت رو بگردن.. من خودم هم دقیقا یادم نیست فیلمنامه رانی رو کجا گذاشتم :دی
الان براشون پخ میکنم.. حمید رضا جان شما هم آدرس فیلمنامه ات رو بهشون بده..
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
حميد رضا جان لبخند كلاسكو شما رو بين فيلم نامه هاي كوتاه و فيلم نامه هاي شما نديدم .‏ تعداد كزينه هاي نظرسنجي ‏10‏ تاست يعني بيستر از ‏10‏ تا امكان ندازه و نيما سادات جان اون بخش ‏( فيلم نامه با يك غكس ) محدود به عكس ها ‏.‏ اما اين بخش آزاده
هدف من این است: به شما یاد بدهم که از یک بی‌معنایی نقاب پوش به چیزی برسید که بی‌معنایی آشکار است.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
آگهی
دوستان عزيز كه فيلم نامه هاشون بين كزينه ها نيسوت مي توانند لينكش رو بكذارند ؛ ‏

محمد امين جان،اگه رو پروفايلم کليک کنى و سپس وارد بخش موضوعهاى ارسالى بشين،لبخند گلاسگو رو ميبينى
نيما جان،ممنون که گفتى ولى چون با موبايل کانکت شدم نميتونم لينکهارو بذارم
رانى رو هم گذاشتى تو تاپيک نقد فيلمنامه هاى نيما سادات،آقاى حواس جمع
:)
متاسفانه يکى از عيبهاى اينکار همينه که تعداد محدودى گزينه رو فقط ميشه نوشت
:(
با تشکر از شيدا براى اين اقدامش
سلام دوست عزیز
اون گزینه سوم که فیلمنامه ی من هست ، عنوان درستش نوعی ارتباط هستش .
ممنون
حالا زمان جوانه زدن فرا رسیده است . . .
آگهی
شيدا جان،صرفا محض اطلاع،نويسنده ى فيلمنامه نوعى ارتباط دوست عزيزم مهدى توفيقى هستش
در ضمن،کسى ميدونه که چطور ميشه گزينه هاى نظرسنجى بيشتر از 10 تا باشه؟يا اين ده گزينه ماکزيمم مطلقه؟
محمد امین جان
معین اسم منه اونن btآخر مخفف فامیلمه :((
این کار رو فقط برای فیلمنامه های شما میخوای انجام بدی !!
یا فیلمنامه کوتاه با ایده ای از یک عکس هم میاری اینجا ؟
57هر روز یه روز جدید ! هر روز یه امتحان جدید ! آماده امتحان نهایی 57
معين عزيز،شيدا اين کار رو فقط براى فيلمنامه هاى آزاد انجام داده چون فيلمنامه هايى با ايده اى از يک عکس خودشون يه مسابقه جداگانه دارن
آگهی
اساسا من فکر کنم بهتره آدم بذاره دیگیران کارشو مورد نقد و نظرسنجی قرار بدن تا اینکه خودش بیاد و بهش رای بده !
57هر روز یه روز جدید ! هر روز یه امتحان جدید ! آماده امتحان نهایی 57
محمد امین عزیز بهتر نبود میگفتی دوستان فیلمنامه هایی که دوس داره رو بزارن تا بقیه امتیاز بدن؟ من علاق ای ندارم فیلمنامم توی این نظر سنجی باشه 71
جیمز الروی: "گربه‌ها باید چنگ بیندازند. سگ‌ها باید گاز بگیرند. من باید بنویسم."

Hesam.Shaikhy@yahoo.com
دوستان،يه پيشنهاد
درسته که دوستان،بعضيشون راى دادن ولى پيشنهاد ميکنم از اول نظرسنجى رو بذاريم چون:
1.هم عنوان فيلمنامه ى مهدى توفيقى رو درست بنويسيم و هم اسم خودشو جلوى کارش بنويسيم
2.با عرض تاسف بايد بگم که بهتره فيلمنامه هاى پويا جزو گزينه ها نباشه چون ايشون از تالار خداحافظى کردن و هر گونه نظر،چه مثبت و چه منفى دور از حضور ايشون،انصاف نيست.مطمئنم که شيداى عزيز خودشون اگه جاى پويا بودن،دوست نداشتن که کارشون دور از حضور ايشون مورد قضاوت قرار بگيره
3.اسم معين عزيز،جلوى فيلمنامه اش درست نوشته بشه
4.حذف حسام عزيز از گزينه ها بنا به درخواست خودش
5.با حذف پويا و حسام از گزينه ها،جا براى فيلمنامه هاى ديگر کاربران حاضر در انجمن باز ميشه
اميدوارم شيداى عزيز پيشنهادات من رو مورد عنايت خودش قرار بده
با تشکر
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :