درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *
نظرسنجی: مجله فیلمنگار را هرچند وقت می خوانید؟
هرماه
هرچند ماه یک بار
تا حالا نخوانده ام
[نمایش نتایج]

فیلمنگار
زمان کنونی: 20-9-1395، 11:55 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: G.Manager
آخرین ارسال: آریایی
پاسخ 53
بازدید 12506

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلمنگار
مجله فیلمنگار تنها مجله تخصصی فیلمنامه نویسی در ایران می باشد که تحت نظر معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت ماهانه چاپ می گردد.
تمام کسانی که مدعی علاقه به فیلمنامه نویسی می باشند می بایست خواننده همیشگی آن باشند تا بتواننداز مطالب متنوعی که در این خصوص در آن به چاپ می رسد استفاده نمایند.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

ارایه نکات مختلف آموزشی، مصاحبه با فیلمنامه نویسان داخلی و چاپ ترجمه مصاحبه های سناریو نویسان خارجی، ارایه نکات مختلف در خصوص فیلمنامه های فیلمهای مختلف، بررسی سناریوهای فیلمهای روی پرده سینما و . . . از جمله موارد ارزشمندی است که می تواند دل هر علاقه مندی به فیلمنامه نویسی را به خود جذب نماید.
ما به تمامی دوستان مطالعه دایمی این مجله را توصیه می نماییم.24
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
با مطالبي كه در مورد مجله فيلم نگار نوشته شده كاملا موافقم 2

واقعا نقد فيلم ها و همچنين فيلم نامه هايي كه در هر شماره چاپ ميشه خيلي آموزنده اس19

فيلم نامه هاي خارجي كه معمولا به راحتي نميشه از كتابخونه ها پيداشون كرد در فيلم نگار چاپ ميشن 75

كاش فيلم نامه سريالي هم چاپ ميشد تا بيشتر با طرز نوشتن فيلم نامه سريالي آشنا ميشديم

68

هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
من كه مشترك مجله هستم. واقعا عاليه. مخصوصا فيلمنامه ها رو بخووني و بعد فيلم را بيني.
مانسلی هستیم كه بهترین حرفهای زندگیمان را نگفتیم...تایپ كردیم
پاسخ
آگهی
وقت بخير
دوستان، خواندن چند صفحه اول مجله كه درباره نقد فيلمنامه ها و بيان "خوبي ها"،" كاستي ها"،"شخصيتها" . . . ي فيلمهاي روي پرده مي باشد را حتماً از دست ندهيد. اصلاً جزو واجبات كار فيلمنامه نويسي مي باشد

پاسخ
این مجله رو از کجا میشه تهیه کرد؟ معمولا چند صفحه است و قیمت اش چقدره؟
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
از كيوسكهاي مجله فروشي يا اينكه اشتراك بشي برات بفرستن

قيمتشم چند ماه قبل حدود 1200 تومن بود الان نميدونم

هنر آموز فيلم نامه نويسي باشي يا دانشجوي هنر تخفيف داره
پاسخ
آگهی
وقت بخیر
خانم ROZ
نداشتیما؟! چند ماه پیش؟! . . . یعنی دیگه نمی خونید؟!

پاسخ
الان با تورم حساب کنیم باید 2000 تومن شده باشه!!!
راستی معمولا چند صفحه است؟
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
ماهنامه فیلمنامه نویسی فیلم نگار:*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
تعداد صفحات:160
قیمت در دی ماه:1500 تومان
نوید ربیعی پست الکترونیک:navidrabiee@yahoo.com
پاسخ
آگهی
من این مجله رو هر ماه تهیه می کنم. واقعا عالیه، خصوصا شماره های ویژشو دوست دارم. نقداش عالی، دقیق و بدون قصد و نیت سوء و فقط و فقط فیلمنامه رو نقد می کنه که این واقعا عالیه. اگه تا حالا این مجله رو نخوندین به نظر من نصف عمرتون بر فناست. خصوصا اگه فیلمارو ببینید بعد نقدشو بخونید خیلی تأثیرش بیشتر و بهتره . من از وقتی این مجله رو می خونم موقع تماشای فیلم بیشتر دقت می کنم. حالا دیگه می دونم موقع نوشتن باید به چه نکاتی توجه کنم و مراقب باشم چیزی رو که ظاهرا بی اهمیته هم از دست ندم.
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
(1-11-1390، 04:07 عصر)Admin نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*وقت بخیر
خانم ROZ
نداشتیما؟! چند ماه پیش؟! . . . یعنی دیگه نمی خونید؟!

اتفاقا چنان مجله خوبيه كه خودم افسوس ميخورم ولي همش ميگم اشتراك بگيرم امروز و فردا ميكنم ولي حتماااااااااااا بزودي اشتراك يكساله اشو ميگيرم
پاسخ
اشتراك يكساله چقدر ميشه؟ من تو سايش رفتم دو بار اما نفهميدم قيمتي كه زده ماله چند وقته ؟ فقط قيمت زده !!! يعني اشتراك 1 ماهش با 40 درصد تخفيف ميشه 11600 ؟؟؟؟
هر چه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و
هر چه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

پاسخ
آگهی
دوستان عزیز که مجله فیلمنگارو هنوز نخوندن70 فیلمنگار اسفندماه رو تهیه کنن. سه تا فیلمنامه داره.2 مطالبشم عالیه. درضمن نحوه اشتراکش هم صفحه آخر مجله اومده . 69 دوستان اگه می خواید فیلمنامه نویس موفقی بشین باید اطلاعاتتون بالا باشه. فیلمنگار بهترین گزینه است که باکمترین هزینه بیشترین اطلاعات و البته بهترین اطلاعات رو در اختیارتون قرار می ده خصوصا قسمت نقد فیلمنامه که فیلمای روی پرده ماه قبلشو خیلی عالی و بی طرفانه نقد می کنه. دوستان خوندن این مجله رو نه تنها پیشنهاد می کنم بلکه تأکید می کنم اگه این مجله رو نمی خونید بدونید برای یافتن مهمترین اطلاعات فیلمنامه نویسی دارین بی جهت دنبال منبع می گردین. 71 من استدعا می کنم جون هر کی دوست دارین34 این مجله رو بخونید.(به جان خودم من هیچ امتیازی در این مجله ندارم و این تبلیغ صرفا به خاطر دوستانه)55
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
سلام دوستان . ببخشید من می خواهم یه تاپیک بزنم تحت عنوان " تجربه های شخصی من در فیلمنامه نویسی " لطفا مرا راهنمائی کنید . با تشکر .
پاسخ
لطفاً بفرمایید اینجا
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :