درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

اصول راهبردها و برنامه های شبکه 2
زمان کنونی: 16-9-1395، 12:05 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirnasr
آخرین ارسال: شیرین بانو
پاسخ 6
بازدید 1219

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول راهبردها و برنامه های شبکه 2
سلام
به دوستان قول داده بودم که اصول راهبردها و برنامه های شبکه 2 سیما را در حوضه فیلم و سریال قرار دهم
برای مشاهده این فایل احتیاج به نرم افزار power point دارید امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد
حجم فایل 1.2mb است
این هم لینک دانلود از سایت uplod.ir
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
دوست عزیز ارور می ده، لطفا لینک رو اصلاح کنید.
با سپاس
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
آقاي اميرنصر واقعا بابت اين پاورپوينت کمال تشکر رو دارم اما يک نکته اينجا هست و اون اينکه آيا شبکه ي دو طرح و فيلمنامه از طرف ساير نويسندگان قبول مي کنه يا فقط از نوشته هاي نويسندگان خودش استفاده مي کنه؟اگه ميشه که ارسال کنيم به کدام آدرس و يا اگه شماره تماسي داريد لطف بفرماييد تا تماس بگيريم و اطلاعات بيشتري دريافت کنيم.با تشکر
حتي زمان شكست خوردن هم تسليم نشو71
پاسخ
آگهی
آقاي اميرنصر واقعا بابت اين پاورپوينت کمال تشکر رو دارم اما يک نکته اينجا هست و اون اينکه آيا شبکه ي دو طرح و فيلمنامه از طرف ساير نويسندگان قبول مي کنه يا فقط از نوشته هاي نويسندگان خودش استفاده مي کنه؟اگه ميشه که ارسال کنيم به کدام آدرس و يا اگه شماره تماسي داريد لطف بفرماييد تا تماس بگيريم و اطلاعات بيشتري دريافت کنيم.با تشکر
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما دو راهکار دارید
اول اینکه فیلمنامه را به سازمان برده و برای تایید فیلمنامه در صف انتظار میایستید که در آخر کار یک تهیه کننده مناسب بسته به نوع کاری که میخواهید انجام دهید را سازمان برای کار به شما معرفی میکند و تعیین بودجه و مابقی ماجرا
و دوم انکه کار را به حضور یکی از تهیه کنندگان سازمان که در ضمیمه همین فایل است برده و در آنجا در صف انتظار میایستید
البته به نظر من بسته به نوع کاری که میخواهید انجام دهید تهیه کننده خود را انتخاب کنید و قبل از ارئه فیلمنامه محکم کاری های لازم را انجام دهید (ثبت فیلمنامه - قرار داد و رعایت اصول ایمنی)
منظور از تهیه کننده مربوطه مثلا سید یوسف مناجاتی برنامه های مذهبی را بیشتر تهیه میکند مانند تماشاگه راز
اما هیچ شماره تلفن و آدرسی از تهیه کنندگان مربوط به سازمان در اینترنت و جاهای دیگر یافت نشد ، البته این مصداق کلام خود آقای علی بخشی زاده است که فعالیت در تلویزیون مثل آکواریوم شفاف است و به حق وارد شدن در این آکواریوم شفاف شنا گران ماهری میخواهد
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
در هر صورت من شماره و آدرس سازمان را قرار میدهم تا از راه اول محروم نمانید و دلخوش دارید !
اما سعی خواهم کرد در اسرع وقت یکسری شماره و بهترین راه برای فروش فیلمنامه در سازمان را در سایت قرار دهم
تلفن سازمان :88771101
پیامک : 300002
ایمیل : Sima2@irib.ir
آدرس : میدان آرژانتین ، انتهای خیابان الوند ، شبکه 2 سیما

(15-5-1391، 01:20 عصر)دیبا نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوست عزیز ارور می ده، لطفا لینک رو اصلاح کنید.
با سپاس
من بعد از آنکه لینک را قرار دادم برای تست آنرا برای خود دانلود کردم لیلی هم توانسته آنرا دانلود کند البته من سعی میکنم دوباره چک کنم و لینک را اگر خراب بود اصلاح کنم و شما نیز تا آنموقع راز بلوغ را دریابhttp://www.scenario.ir/images/smilies/79.gif
موفق باشی
پاسخ
ممنون اقاي نصر ولي شبكه دو متاسفانه فقط حضوري فيلمنامه يا طرح قبول ميكنه و ما شهرستانيها محروم از اين شبكه هستيم

هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
دوست عزیز بارها و بار ها در این تالار فته شده

فایل ها رو در

پیکوفایل

پرشین گیگ

یا یک آپلود سنتر معتبر بگذارید تا برای همیشه بمونه

الان که من خواستم دانلود کنم نشد یعنی نوشت

فایل یافت نشد

ضمن عرض پوزش فایل مورد نظر شما یافت نشد.

علل احتمالی از این خطا می تواند:

* فایل منقضی شده
* فایل توسط مالک یا آپلودکننده آن حذف شده است
* فایل به دلیل عدم تطابق با قوانین کشور حذف شده است

پاسخ
آگهی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصول طراحي صحنه کارآمد در فيلم نامه A-SO 0 1,099 5-5-1391، 03:46 صبح
آخرین ارسال: A-SO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان