درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

همه چیز درباره فیلمنامه نویسی
زمان کنونی: 16-9-1395، 12:04 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arshin
آخرین ارسال: poom
پاسخ 6
بازدید 2866

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز درباره فیلمنامه نویسی
سلام
دوستان خوبم حتما با سایت همه چیز درباره فیلمنامه نویسی اشنا هستید نظرتان چیست کسی عضو هست ایا در کارشان حرفه ایی هستند؟http://www.allaboutscreenplay.com/l
من شکست نمی خورم. ایمان و دوست داشتن رویین تنم کرده اند.
پاسخ
ظاهرا تو کارشون واردن و سایت و در کل امکاناتش هم حرفه ایه.
البته مشکلش هم اینه که همه چیزش پولیه. یعنی تا پولی خرج نکنین متوجه نخواهید شد که چقدر اطلاعات میتونه بهتون اضافه بشه. به نظر من مهمترین قسمت کار این سایت بحث مطالعه، نقد و فروش فیلمنامه هاست که مشتری پیدا میکنن و ۱۰٪ حق فروش میگیرن.
برای آماتور جماعت همین که فیلمنامه شو یه منتقد بخونه و نظر بده کلیه چه برسه به فروش.
پاسخ
من اين سايت رو نميشناسم !

چه جورياست قابل اعتماد هستن؟
يعني چي؟ من الان رفتم يه سر به سايت مورد نظر زدم هنوز نميدونم چه خبره! كي به كيه !و.........نوشته مبلغ واريزي
خوب كلا كارشون چيه ؟
هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
آگهی
سلام من خیلی وقته که از وجود این سایت خبر داشتم ، و چیزی که ازش متوجه شدم این بود که ، سایت آموزش هایی رو به صورت فصل بندی شده و جزوه وار برای عضو هاش قرار میده و اون ها رو به آماتور و حرفه ای تقسیم بندی میکنه ، و تمام آموزش هاش چکیده ای از کتاب ها و مقالات مربوط به فیلمنامه نویسیه و مثل یه مدرسه ی فیلمنامه نویسی مجازی میمونه . فقط تنها مشکلش پولی بودنشه و این اینجا ایجاد مساله میکنه که سایتی که در موردش اطلاعات کافی نداری و با نحوه کارش آشنایی کامل نداری و بابت عضویتش پول باید بدی مثل هندونه سر بسته میمونه.
فقط وقتی ته یه دره باشی میتونی درک کنی که چقدر بالای بلندترین کوه ، شکوه منده
پاسخ
وقت بخیر
به اطلاع می رساند مدیر و وب سایت از طرف "اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران" مورد تایید می باشد.
ارادتمند
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
سایت مطالب مفید و خوبى داره اما خوب همه ى مطالبش براى عموم آزاد نیست. اما مطالب رایگان هم داره. مثلا ارائه ى فرمت فشرده ى فیلمنامه چیزى هست که همه ى فیلمنامه نویسان بهش احتیاج دارند و در این سایت هست و به دلیل اینکه مدیریتش فیلمنامه خوان و مشاور فیلمنامه جامعه صنفى تهیه کنندگان سینماى ایرانه قابل اعتماد و تکیه است.

خدمات خوبى هم ارائه میده اما هزینه هاى زیادى داره. اگر کسى از عهده هزینه ها برمیاد براش خیلی مفید خواهد بود که برای فیلمنامه هاش از این سایت راهنمایی و کمک بگیره.

اما حداقل مطالب رایگانش رو از دست ندید مفیده.
بهداد آموز = آموزش سينما

پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :