درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

آقاي آدمين و دوستان عزيز متشكرم
زمان کنونی: 18-9-1395، 03:47 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: roz
آخرین ارسال: محمدرضاپستك
پاسخ 34
بازدید 4409

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقاي آدمين و دوستان عزيز متشكرم
بنام خدايي كه هرگز نمي توانم شكر نعماتش را به جا آورم

سلام

اول از هر سخني ميگم خدايا شكرت .شكر براي تمام نعماتي كه بمن عطا كردي و شكر به خاطر آشنا شدن با سايت فيلم نامه نويسان

بعد از آقاي موسوي به خاطر ايجاد اين سايت و همچنين حق عضويتي كه بمن دادند مچكرم

واقعا خيلي خيلي از ايشون ممنون هستم و از اينكه مجله فيلم نگار و خريدم و آدرس سايت رو در مجله ديدم خوشحالم

چون اگر با اين سايت آشنا نميشدم شايد خيلي وقت قبل فيلمنامه نويس شدن رو فراموش ميكردم و........

من در اين سايت با دوستاني آشنا شدم كه انسانيت رو به معناي واقعي انسانيت معني كردند

دوست عزيزي من رو به تهيه كننده اي معرفي كردند و من الان دارم براي شبكه اي نمايشنامه راديويي مينويسم

دوست ديگري لطف كردن و نويسنده اي رو بهم معرفي كردند كه ايشون خيلي كمك و راهنمايي ام كردند

دوست ديگري لطف كردند و فيلمنامه من رو به كارگرداني ارائه دادند و بعد از يكهفته

صحبت و اصلاحاتي كه برا فيلمنامه خواستند ديروز بهم گفتن كار فيلمنامه ام رو استارت ميزنند

نميدونم نميتونم بگم خوشحالم يا نيستم يه حسي دارم كه مابين خوشحالي و هيجان هست انگار مغزم از ترس اينكه سكته بزنه خودشو زده به بي خيالي

چون از دوستان اجازه نگرفتم اساميشون رو نميگم ولي خودشون ميدونن چقدر مديونشون هستم 22222222

بي نهايت از تك تك دوستان سايت مچكرم از تمام كساني كه كارهامو نقد كردن راهنمايي كردن و........

ازسه دوست عزيزم بي نهايت ممنون و سپاسگذارم و همچنين باز هم از آقاي

موسوي به خاطر راه اندازي اين سايت و هدايت و مديريت سايت تا رسيدن به اين نقطه سپاسگذارم

اميدوارم بتوانم يك روز محبتهاي همگي رو جبران بكنم متشكرم 22222222

هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
با سلام خدمت خواهر بزرگوارم.. واقعا خوشحال شدم که بالاخره میخ خودتون رو کوبیدید!!!
پیشنهاد میکنم این تاپیک رسمی بشه.. و هرکس به هر موفقیتی که رسید.. اینجا اعلام کنه!!
پی نوشت : خانم روز میشه بفرمایید که فیلمنامتون تله فیلم بود یا فیلم سینمایی؟ و مبلغ قراردادتون چقدر بود؟ ببخشید.. درسته که جز مسائل شخصیه..ولی این برای خیلی از ماها یه سوال خیلی مهمه!!
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
(1-9-1391، 05:32 عصر)roz نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*...
من در اين سايت با دوستاني آشنا شدم كه انسانيت رو به معناي واقعي انسانيت معني كردند

دوست عزيزي من رو به تهيه كننده اي معرفي كردند و من الان دارم براي شبكه اي نمايشنامه راديويي مينويسم

دوست ديگري لطف كردن و نويسنده اي رو بهم معرفي كردند كه ايشون خيلي كمك و راهنمايي ام كردند

دوست ديگري لطف كردند و فيلمنامه من رو به كارگرداني ارائه دادند و بعد از يكهفته

...

وقت بخیر
خیلی تبریک

خیلی خوشحالم که سایت چند قدم کوچیک به اهدافش نزدیک شده

امید که با کمک دوستان بزرگوارم بیشتر بتونیم به هم کمک کنیم و "به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق کنیم"
به فیلمنامه نویسی ارج نهیم و علاقه مندانش را تشویق نماییم

پاسخ
آگهی
سلام رز عزیز از صمیم دل بهت تبریک می گم .
امیدوارم هر روز شاهد خبر های خوش از دوستان باشیم .
دوستان عزیز مطمئن باشید یه روزی میرسه که تمام بچه هایی که دارن تو این تالار زحمت می کشند ، به این تالار به چشم یه کلاس درس نگاه می کنند و اومدن تو این تالار تا یاد بگیرن و یاد بدن و خودشون رو بالا بکشن ، چرخ رسانه ی این کشور رو به دست می گیرن .
به نظرم اون روز روزیه که مزد تمام بچه های تالار داده می شه بالاخص آقای موسوی عزیز که باعث شدن یه همچین جمعی تشکیل بشه .
به امید روز های پر از موفقیت برای همه
فقط وقتی ته یه دره باشی میتونی درک کنی که چقدر بالای بلندترین کوه ، شکوه منده
پاسخ
خبر خیلی خرسندکننده ای بود.
تبریک میگم
پاسخ
سلام از لطف و محبت همگي متشكرم
اقاي سادات مطمئن باشيد بزودي توضيحات در باره كار رو به صورت كامل شرح خواهم داد يه مدت اجازه ميخوام مراحل كامل طي بشه يكباره بيام و توضيح بدم . بازم ممنون
هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
آگهی
سلام عزيز
واقعا تبريك مي گم
بالاخره به موفقيت هم رسيديد
خوشحاليم......
گذران زمان مرا به سقوط نزدیک تر کرد
پاسخ
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
بسیار خبر خوبی بود و به خانم رز و باقی دوستان تبریک میگم به خصوص سید بزرگوار جناب موسوی و انشاالله این بستری که فراهم شده بتونه فیلمنامه نویسهای بزرگی رو به مملکت عزیزمون تقدیم کنه .
من که از کوی تو بیرون نرود پای خیالم
نکند فرق بحالم چه برانی چه بخوانی
چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی
من نه آنم که برنجم ، تو نه آنی که برانی

پاسخ
سلااااااااااااااااااااام.
تبریک........... تبریک...........25
دیدی... دیدی...رز جون بالاخره نتیجه زحماتت رو گرفتی.
نا امید نشدی و تلاش کردی تا موفق شدی..........حالا میری پیش به سوی گام های بلند.
ان شاءالله به زودی توی جشنواره های بزرگ اول میشی و ماهم کلی کیف میکنیم.

به امید موفقیت تمام بچه های تالار...........بزن کف قشنگ رو.2222222
پاسخ
آگهی
من هم به نوبه خودم به شما تبریک میگم
به امید موفق روز افزون شما
خانوم یاس سپید حتما باید کف بزنیم نمیشه رقصید ؟؟؟:2
اصفهان
پاسخ
سلام
خانم رز واقعا بهتون تبریک می گم
دست راستتون بالاسرما

یه موقع این سایت و بچه های سایت رو فراموش نکنید
یه موقع طوری نشه برای دیدنتون یک ماه قبل وقت بگیرم
البته قطعا با شناختی که همه از شما دارن این طور نمیشه

در آخر امیدوارم به زودی شما رو سکوی جشنواره فیلم فجر برای بهترین فیلمنامه ببینیم
موفق باشید
همه چیز آخرش خوب تموم میشه، اگه خوب نشده، هنوز آخرش نشده.
چارلی چاپلین
پاسخ
به به
رز جان خیلی خوشحال شدم...
به امید تبدیل شدن این سایت به قطب فیلمنامه نویسی ایران.
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
آگهی
نخست به دوست و همپیشه ی فرزانه ی عزیزمون بابت پیشرفتی که کرده،تبریک می گم
حالا بحث اون دسته از پیشرفت هایی شد که تالار،باعثشون بوده،میخوام بگم که من هم تونستم اولین فیلمنامه ی خودمو که توی سایت قرار داده بودم رو بفروشم
طرف مقابل از طریق همین سایت فیلمنامه ی منو خونده بود و خوشش اومده بود بالاخره....
خریدش
با تشکر از تمامی بانیان به وجود اومدن این سایت
پاسخ
سلام
رو بفرماييد موفقيت هاي خوشگل و اميدبخشتان را...
بگذاريد يك نفس پر از تازگي وارد ريه هاي ما علاقه مندان شود...
دلگرممان كرديد...
و بي شك اين سلسله موفقيت ها ادامه خواهد داشت...
عاشق فیلمنامه نویسی ام چون به من اجازه ی خلق یک دنیای تازه را می دهد با آدم های تازه...
پاسخ
به به آقای حمیدرضا هم که فیلمنامه شون رو فروختن..........شادباش عرض میکنیم آقا حمیدرضا......سوت سوت سوت بلبلی......282828{شوخی میکنما بچه ها سوت نزنین خواستین برقصینم بذارین بعد محرم قابل توجه آقای رضا کاکایی} 15 راستی شیرینی یادتون نره هم خانم رز ،هم شما آقا حمیدرضا....من حالیم نیست از طریق پستم شده باید برام شیرینی بفرستید.
5
خیلییییییییییی خوشحال شدم واقعا این خبرا به آدم روحیه میده.بچه های دیگه هم موفقیتاشون رو ،رو کنن ما بیشتر انرژی بگیریم.

پاسخ
آگهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :