درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

شرکت تالار فيلمنامه نويسي در جشنواره فيلم صد ثانيه اي
زمان کنونی: 18-9-1395، 03:48 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: lili
آخرین ارسال: medallofhoner
پاسخ 21
بازدید 3013

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت تالار فيلمنامه نويسي در جشنواره فيلم صد ثانيه اي
دوستان به نظر من شرکت در جشنواره فيلم صدثانيه اي راحت ترين راه مطرح کردن تالار هست.چون ساختش هم راحت و هم کم هزينه تر از فيلم هاي ديگه هست.ميتونيم يه تاپيک واسه انتخاب فيلمنامش بزاريم و بعد از انتخاب فيلمنامه بسازيمش.اگه اشتباه نکنم، تو اين تالار هم کارگردان داريم هم تدوين گر و هم فيلمبردار.نظرتون چيه؟هنوز هم کلي وقت داريم
حتي زمان شكست خوردن هم تسليم نشو71
پاسخ
سلام
اگه امکانش باشه،شرایط شرکت در این جشنواره رو بنویسید،یه کمی درباره ی جشنواره بیشتر توضیح بدین،ممنون میشم
موفق باشید
پاسخ
درواقع یه تایپک واسه فیلمنامه های 100 ثانیه ای و هر کسی که از فیلمنامه ای خوشش اومد بسازتش.کار خیلی خوبیه.به شرطی که مثل خیلی از تایپک ها خاک نخوره و همه دوستان فعالیت داشته باشن.چون به هر حال رزومه ای هم برای نویسنده محسوب میشه.
نوشتن مرهمی ست بر زخمهای نگفتن،وقتی صدا به فرياد نمی رسد به قلم تکيه ميزنم
پاسخ
آگهی
ببخشيد که با تاخير جواب ميدم.به تازگي يه تهيه کننده براي شرکت در اين جشنواره از من خواسته که براش يه فيلمنامه 100 ثانيه اي بنويسم و وقت شروع کردم به نوشتم سيل ايده هاي 100 ثانيه اي بود که به ذهنم هجوم اورد.بعد فکر کردم که بچه هاي تالار هميشه در فکر ساخت يک فيلم از طريق تالار بودند و چه بهتر از يه راه ساده شروع کنيم.من از اين تهيه کننده پرسيدم و گويا که اين جشنواره در خردادماه برگزار ميشه در سه قالب داستاني،انيميشن و مستند.حالا نظرتون چيه؟
پاسخ
من که مشکلی ندارم
فقط تهیه کننده ندارم
وگرنه همه چیم حلّه
پاسخ
من سابقه ساخت چند کار کوتاه رو دارم.تهیه کننده اش رو هم دارم (هرچند کار 100 ثانیه ای زیاد هزینه نمیخواد)اگه این بخش هم راه اندازی بشه حتما استقبال میشه.(از طرف همه فیلمساز ها)
پاسخ
آگهی
خوب پس به نظر من بهتره مديران تالار به فکر يک تاپيک امن براي ارسال فيلمنامه هاي صد ثانيه اي باشن که فقط کساني که طرحي ارسال کردن قادر به ديدن اون باشن.بعد از اون از ميان فيلمنامه ها بهترين رو انتخاب ميکنيم و با تهيه کننده اي که جناب امير علي ميشناسن درميان ميگذاريم و انشالله زود دست به کار ميشيم.البته ببخشيد که از قول خودم اين نظرو دادم ها،تا نظر دوستان چي باشه.راستي شايد بشه از اين تاپيک چندتايي کار به تهيه کننده ها فروخت ها؟
پاسخ
نیازی نیست حتما یه تاپیک جداگانه کاملا امن داشته باشیم. ارسال ها می تونه به شکل پیام خصوصی باشه. برای ارسال ها هم می شه رمز گذاشت. یعنی از پیکو فایل یا هر سایت دیگه ای که استفاده می شه، ارسال رمزگذاری بشه که فقط افراد مورد نظر بهش دسترسی داشته باشن. بعد هم که مطمئن شدیم همه دریافتش کردن، می شه ارسال رو از سایت اصلی پاک کرد.
با توجه به اینکه هزینه ساخت صد ثانیه ای ها کمه و معمولا برای جشنواره خیلی ها دنبال سوژه های مناسب هستن، حتی می شه چند تا صد ثانیه ای کار کنیم.
برای شروع خیلی مناسبه. نظر شما چیه|؟
راز بلوغ در بردباری فراوان نهفته است.22
پاسخ
خوب مديران تالار بسم الله
پاسخ
آگهی
با سلام.
خب، مديران الان چه كار بايد بكنند؟
مي تونيم از همين تاپيك استفاده كنيم تا كسايي كه فيلمنامه صد ثانيه اي دارند اون رو در اختيار بچه ها قرار بدن.
در واقع براي اينكه بدونيم با كي ها تو اين كار طرفيم بايد بدونيم كي ها قرارن تو كار همكاري كنند. در واقع كي ها ميخوان فيلمنامه دارند، تهيه كننده كيه؟ كارگردان چي؟ تدوين؟
در واقع بايد يك گروه تشكيل بديم درسته؟
اما نه يك گروه فيلمنامه نويسي فقط، بلكه يك گروه فيلمسازي، درسته؟
خانم ليلي شما برنامه تون رو دقيق تر بگيد تا اگر از بنده كمكي برمياد انجام بدم.
سپاس
عاشق فیلمنامه نویسی ام چون به من اجازه ی خلق یک دنیای تازه را می دهد با آدم های تازه...
پاسخ
برنامه من برنامه گروهه.اول بايد يه تهيه کننده پيدا کنيم.از دوستان کسي هست ک بتونه يه تهيه کننده واسه اينکار پيشنهاد کنه؟
پاسخ
راستش اولش که این تایپک رو دیدم فکر میکردم قراره هر کسی فیلم صد ثانیه ای نوشت تو این تایپک قرار بده.اما فکر میکنم اشتباه کردم.
شما میخواید کار صد ثانیه ای گروهی بنویسید و بعد با همین بچه های تالار بسازید درسته؟
اگه این حدس من درست باشه و اینبار هم اشتباه نکرده باشم پس باید حتما به فکر یه تهیه کننده از اعضای این تالار باشید چون تهیه کننده ها گروه هایی دارن که بهشون اعتماد دارن و به بچه های این تالار بدون شناخت اعتماد نمیکنن.
البته قبل از یافتن تهیه کننده و کارگردان و خلاصه هر فرد دیگه باید فیلمنامه نوشته بشه.خوب تهیه کننده باید از فیلمنامه خوشش بیاد سرمایه گذاری کنه یا کارگردان باید با فیلمنامه ارتباط برقرار کنه که بتونه به بهترین شکل اونو تصویرش کنه.
راستی من متوجه یه چیزی نمیشم اونم اینکه فیلم صد ثانیه ای یعنی ایده فقط و فقط ایده حالا شما اینو چطوری میخواید گروهی بنویسید من موندم!
پاسخ
آگهی
آخه ساخت فيلم صد ثانيه اي که سرمايه آنچناني نميخواد.به نظر من هر کسي ميتونه تهيه کننده کار بشه چون به احتمال زياد تعداد لوکيشن ها بيشتر از دو تا نميشه شايدم کمتر. و اما درباره نوشتن گروهي يک فيلمنامه صد ثانيه اي بايد بگم که شما پست هاي قبلي رو با دقت نخونديدٔقرار نيست گروهي بنويسيم،قراره که از بين نوشته هاي بچه ها بهترين رو انتخاب و کار کنيم
پاسخ
ليلا جان تا كي فرصت داريم؟
هر كجا اراده اي باشد راه هم هست
پاسخ
والا من خودم اطلاع دقيقي ندارم اما اين تهيه کننده که خودش ميخواد شرکت کنه گفتند که خرداد ماه زمانشه.فعلا تو سايتا فراخواني ندادن
پاسخ
آگهی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جشنواره فیلمنامه نویسی سایه G.Manager 0 920 25-1-1395، 01:50 صبح
آخرین ارسال: G.Manager
  جشنواره فیلم سما G.Manager 4 560 23-9-1394، 12:31 صبح
آخرین ارسال: G.Manager
  جشنواره فیلم اشراق Mostafa 358 38,292 18-8-1394، 02:59 عصر
آخرین ارسال: akbari.hsn
  جشنواره فیلمنامه نویسی لندن نوید ربیعی 4 2,337 8-6-1394، 07:26 عصر