درود مهمان گرامی! ( - ثبت نام)
شما هنوز ثبت نام نکرده اید؟ یا وارد حساب کاربری خود نشده اید! برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لازم است ثبت نام کنیدیا info@scenario.ir    
*نادان بمانید و جستجوگر *

دلیل اصلی فعالیت کم یا عدم فعالیت شما چیست؟
زمان کنونی: 15-9-1395، 07:53 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nima_sadat
آخرین ارسال: سينا نيك نامى
پاسخ 8
بازدید 950

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل اصلی فعالیت کم یا عدم فعالیت شما چیست؟
خب سوال مشخصه..
از دوستانی که فقط عوض تالار شدن و هیچ فعالیتی نداشتن هم به شدت خواهش میشه که بیان و به این سوال پاسخ بدن..

با تشکر...
**************هوای سفر دارم..ولی میترسم سفرم به قهر کردن تعبیر شود...****************
پاسخ
با سلام
اولیش رو من می گم
من عاشق کار بلند نوشتنم
ولی اینجا به نظر می رسه تالار فیلمنامه های کوتاهه و کسی به بلند اهمیت نمی ده!!!

دوم اینکه
بیشتر دوستان در اینجا عشق جمع کردن فیلمنامه دارند و حتی حاضر نیستن بگن آقا ما خوندیم ولی نمی دونیم که خوب بوده یا بد بود!!!!!!!!!!

سوم اینکه
بحث های جالبی که منو جذ کنه توش نمی بینم!!!
یعنی یه ساعت ملت میان توی تالار ولی ارسال های دست نخورده می مونه تا همون چند نفر قدیمی و همیشگی بیان چند کلمه حرف بزنن!!!

یادش بخیر حامد جان بحث جالبی در مورد فیلم های پدر و مادر با معنی می ذاشت و آدم مشتاق می شد بره اون فیلمها رو با دقت ببینه و بیاد توی بحث هاش شرکت کنه
ولی متاسفانه خودش اول از همه می زد اونجا رو نابود می کرد!!!
من هنوزم دلم ازش پره به خاطر برداشتن نقدهای اطلس ابر
چون اصلا نفهمیدم فیلمی چی شد و وقتی اومدم از روی نقدهایی که حامد گذاشته بود بفهمد کی به کیه دیدم بله بازم رگ حذف کردنش گرفته!!!

چهارم
امیدوارم تالار واقعا دچار تحول بشه به امید خدا

با تشکر
عاشق ژانر وحشت - فانتزی - تریلر - هجویه و فیلمنامه هایی
هستم که حرفی برای گفتن ندارن!!!
ولی ملت رو حداقل برای یه ساعت از دنیای پر از مشکلاتشون جدا می کنن!
پاسخ
سلام به همه

من حدود یک ساله که به این سایت سر میزنم و خیلی از مطالب رو هم میخونم. اما به چند دلیل خیلی کم پست میذاشتم که سعی میکنم که زین پس بیشتر تو بحثا شرکت کنم.

اما دلایل:
1 - مشغله درسی: بنده دانشجوی ترم آخر رشته کامپیوتر هستم و تا پایان تیر ماه بایستی پروژه پایانی خودم رو که مربوط به ساخت بازیه و من فقط قسمت انیمیشن اون رو بعهده دارم، تحویل بدم. همونطور که خیلی از دوستان میدونن این کار خیلی وقت و انرژی میخواد.

2 - کم تجربه بودن بنده در این عرصه: این دلیل من میتونه یه بهونه باشه. 6

3- بحثای حاشیه ای تو تالاره زیاده، بحثای جذاب کم

4- راجب فیلمها و فیلمنامه های بلند کم بحث میشه: برای حل این مشکل چندتا پیشنهاد داره:
الف) میتونیم هر ماه فیلمنامه منتشر شده در مجله فیلم نگار رو مورد بحث قرار بدیم بطوریکه بچه ها این فیلم نامه رو بخونن و در مورد نقاط ضعف و قوت، سکانس های برگزیده و ... صحبت کنیم.

ب) راجب فیلمهای خوب روی پرده سینماهای ایران بحث کنیم.

ج) هر هفته راجب به یکی از 250 فیلم برتر IMDB بحث کنیم و نظراتمون رو بدیم: البته ممکنه بچه ها فیلم مورد نظر رو ندیده باشن که اگه کسی لینک دانلودش رو داشت، میزاره تا همه دانلود کنن و ببینن
پاسخ
آگهی
با سلام
راستش من تازه عضو شدم و یه فیلمنامه هم توی سایت گذاشتم. اولش با ذوق هر روز یک سری میزدم و ارسال های جدید رو می خوندم. فیلمنامه های بچه ها رو می دیدم، می خوندم و نظر هم می دادم، ولی بعدش دیدم خیلی ها فقط میان توی سایت، فیلمنامه ها رو دانلود می کنن و دِ برو دررو. تازه الان مطمئن هم نیستم که فیلمنامه ام دست چند نفر افتاده باشه.
از طرف دیگه من توقع داشتم، وقتی یک فیلمنامه رو واسه نقد اینجا گذاشتم، دو سه نفر از دوستان پیشکسوت به خودشون زحمتی بدن و مطالعه ای بکنن و یه کوچولو نظر بدن و اشکالات کار رو بهم بگن، ولی دیدم که متاسفانه دوستان باتجربه و اساتید محترم، وقتی برای اینکار ندارن.
و خوب آدم ناامید میشه دیگه.
یا کاری رو شروع نکن، یا اگه شروع کردی، سعی کن به بهترین نحو تمومش کنی.
پاسخ
سلام
از اين كه دوستان خودشون تالاري كه مربوط به خودشون هست رو هرچند وقت يكبار آسيب شناسي مي كنند خوشحالم. بهرحال اين موضوع مي تونه كمك كنه به بهتر شدن...
يكي از دلايل كم بودن فعاليت تالار همين مشغله ي كاربرانشه بطوريكه هركدوم درگير درس و كار هستند.
در مورد بحث هاي حاشيه اي هم بايد بگم كه هر كدوم بايد تلاش كنيم كه از اونها دوري كنيم و بحث هاي تخصصي راه بيندازيم، و اين وظيفه ي تك تك كاربراست.

گروه منتقدين هم به اميد خدا كارشون رو كه شروع كنند به طور مفصل به نقد فيلمنامه هاي قابل اعتنا خواهند پرداخت.

سپاس
عاشق فیلمنامه نویسی ام چون به من اجازه ی خلق یک دنیای تازه را می دهد با آدم های تازه...
پاسخ
دلیل اولش اینه که همه توی این عرصه در حال سعی و خطا کردن هستند و کسی تمام زمانش رو صرفش نمی کنه.
دوم فضای بی روح و یکنواخت تالاره که انگیزه کافی رو برای بچه ها ایجاد نمی کنه. به شخصه انگیزه ای واسه نوشتن یه کار جدید ندارم.
برای بهترین ها دعا کن؛ برای بدترین ها آماده باش
PRISONERS
پاسخ
آگهی
سلام .توی این تالار دوستان خیلی خوبی هست که می تونند در کنارهم نویسنده و شخصی بزرگ این کشوربشن ولی متاسفانه گاهی اوقات بعضی از دوستان با تجربه طوری شخصی جدید تازه وارد رو نفد می کنند که طرف میره دیگه هم به پشت سرش نگاه نمی کنه.اگر دوستان مدیر و عوامل با تجربه به این دوستان تازه وارد کمی انعطاف نشون بدن خیلی بهتره
اینجاست که من میگم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
فقط یه ایرانی می تونه استعداد کسی رو کور کنه
پاسخ
به نظرم شايد ترس از خوب ننوشتن فعاليت ها رو كم كرده
يه استادى دارم ميگه كه بهترين راه نوشتن فقط نوشتنه
ميگفت من طبق عادت روزانه بعضى اوقات فقط مينويسم شايد چرت و پرت باشه ولى مى نويسم
ميگه در مورد هر چى كه مى بينيد بنويسيد
تا نوشتن براتون يه عادته غير قابل ترك باشه
تعريف مى كرد در دفترش نشسته بوده دو نفر كارگر خدماتى اومده بودند براى نظافت دفتر شروع كرد با لپ تاپش در مورد اون ها نوشتن
شما هم استارت بزنيد
جسارت به خرج بديد
مطمئن باشيد به نويسنده اى بزرگ تبديل خواهيد شد
والسلام
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جز فیلمنامه نویسی به کدام فعالیت سینمایی دیگر علاقمندید؟ Mostafa 32 5,238 15-3-1393، 02:04 عصر
آخرین ارسال: Amc1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
در گوگل محبوب کنید :